تشکیل «تیم‌های بازرسی از تفرج‌گاه‌ها و مراکز اقامتی» برای مقابله با بدحجابی

کدخبر: ۵۵۷۲۸۵
معاون استاندار مازندران با اشاره به درپیش بودن نوروز و هجوم مسافران به این استان ،آسیب دیدگی فرهنگی ناشی از فرهنگ وارداتی بویژه در غرب استان را خاطر نشان کرد و گفت: فرمانداران باید در سه محور ارتباطی و شهرهای مسافر پذیر مازندران در ایام نوروز بسته های فرهنگی متناسب با فرهنگ معنوی دیار علویان را اجرایی کنند.
تشکیل «تیم‌های بازرسی از تفرج‌گاه‌ها و مراکز اقامتی» برای مقابله با بدحجابی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت : تشکیل تیم های بازرسی از تفرج گاه ها و مراکز اقامتی و پذیرایی استان برای مقابله با پدیده بدحجابی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

روح الله سلگی در جلسه کار گروه عفاف و حجاب مازندران با حضور مدیران فرهنگی و اجرایی و شرکت وبیناری فرمانداران استان افزود: فرهنگ حجاب و عفاف از مولفه‌های پایدار پیشرفت انقلاب اسلامی است.

وی بر لزوم بسترسازی فرهنگی برای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تاکید کرد. وی با اشاره به تلاش دشمنان برای چالشی کردن این مقوله در کشور اظهار کرد: برخورد فرهنگی با پدیده بدحجابی و مقابله بامظاهر فرهنگ منحط غربی رویکرد اساسی در کشور است.

معاون استاندار مازندران با اشاره به درپیش بودن نوروز و هجوم مسافران به این استان ،آسیب دیدگی فرهنگی ناشی از فرهنگ وارداتی بویژه در غرب استان را خاطر نشان کرد و افزود: فرمانداران باید در سه محور ارتباطی و شهرهای مسافر پذیر مازندران در ایام نوروز بسته های فرهنگی متناسب با فرهنگ معنوی دیار علویان را اجرایی کنند.

سلگی رویکرد برنامه های دولت در حوزه عفاف و حجاب را فرهنگی و تبیینی دانست و افزود: تشکیل تیم های بازرسی از تفرج گاه ها و مراکز اقامتی و پذیرایی استان برای مقابله با پدیده بدحجابی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی با انتقاد از بی رمقی و بی برنامگی برخی از دستگاهها در حوزه عفاف و حجاب افزود: دشمن در صدد است با فشار رسانه ای ما را در حوزه حجاب و عفاف منفعل کند که باید با حفظ و تقویت روحیه جهادی در این عرصه وظیفه انقلابی خود را انجام دهیم.

در این جلسه تنی چند از فرمانداران بصورت وبیناری و نیز مدیران دستگاههای حاضر در جلسه اهم اقدامات و فعالیت های فرهنگی مربوطه در حوزه عفاف و حجاب را تشریح کردند.

پربازدیدترین‌ها
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی