مسمومیت، ۴ دانش‌آموز قمی دیگر را راهی بیمارستان کرد

کدخبر: ۵۵۷۶۴۲
اقتصادنیوز: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم اعلام کرد:‌ امروز شنبه ششم اسفند ماه، ۴ دانش آموز از مجموع اتفاقات مدارس قم، در مراکز درمانی پذیرش شدند که حال عمومی آنها مناسب است.
مسمومیت،  ۴ دانش‌آموز قمی دیگر را راهی بیمارستان کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم اعلام کرد:‌ چهار دانش آموز قم امروز به مراکز درمانی این استان منتقل شدند.

انفجارهای مهیب حین برگزاری یک مسابقه ورزشی + فیلم

این روابط عمومی ادامه داده‌است:‌ امروز شنبه ششم اسفند ماه، ۴ دانش آموز از مجموع اتفاقات مدارس قم، در مراکز درمانی پذیرش شدند که حال عمومی آنها مناسب است.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم ادامه داده است: در حال حاضر اقدامات تشخیصی و مراقبتی از سوی پزشکان و متخصصان برای این دانش آموزان در حال انجام است که در صورت پایداری شرایط جسمانی، در ساعات آینده از بیمارستان ترخیص می شوند.

خوشبختانه در حال حاضر هیچ دانش آموزی از اتفاقات روزهای گذشته مدارس در بیمارستان حضور ندارد.

مفقودی یک آتش نشان در محل حریق خیابان بهار

سریال حوادث با علائم مسمومیت در مدارس قم بیش از دو ماه است که آغاز شده وچند روز پیش نیز براساس گزارش دانشگاه علوم پزشکی تعدادی از دانش آموزان قمی با علائم مشکوک به مسمومیت در مراکز درمانی پذیرش شدند.

روز نهم آذر امسال نخستین حادثه در یکی از هنرستان های قم، منجربه مسمومیت ۱۸ دانش آموز دختر قمی شد که همه این دانش‌آموزان با حضور عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید