توضیحات فرماندار بروجرد درباره مسمومیت دانش آموزان

کدخبر: ۵۵۷۶۶۵
اقتصادنیوز: فرماندار بروجرد با اشاره به اینکه یک تیم تخصصی از پزشکان موضوع مسمومیت دانش آموزان دبیرستان احمدیه بروجرد را طی سه مرحله گذشته بررسی کردند، اظهار کرد: یک تیم تخصصی ویژه موضوع مسمومیت دانش آموزان این دبیرستان را بررسی خواهند کرد.
توضیحات فرماندار بروجرد درباره مسمومیت دانش آموزان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: بررسی موضوع مسمومیت دانش آموزان دبیرستان احمدیه بروجرد به تیم های تخصصی سپرده شد.

مسلم مرادی افزود: مسمومیت دانش آموزان دبیرستان احمدیه بروجرد برای سومین بار امروز اتفاق افتاد که تعدادی از دانش آموزان با علائم حالت تهوع و سرگیجه به بیمارستان آیت الله بروجردی منتقل شدند.

واکنش بازرسی استان لرستان به مسمومیت دانش آموزان/ علت هنوز مشخص نیست

وی اظهار داشت: امروز صبح یک تیم تخصصی در دبیرستان احمدیه مستقر شد تا موضوع را به سرعت و در لحظه پیگیری کنند و هیچ موردی مبنی بر نشت گاز و دیگر علائم مسمومیت مشاهده نشد.

فرماندار بروجرد گفت: در جلسه ای که عصر شنبه برگزار شد یک تیم تخصصی از پزشکان موضوع مسمومیت دانش آموزان دبیرستان احمدیه بروجرد را در طی سه مرحله گذشته بررسی کردند.

مرادی افزود: یک تیم تخصصی ویژه موضوع مسمومیت دانش آموزان دبیرستان احمدیه بروجرد را بررسی خواهند کرد.

وی اظهار داشت: حال عمومی دانش آموزانی که امروز به بیمارستان منتقل شدند مساعد و اکثر آنان از بیمارستان مرخص شده اند.

فرماندار بروجرد گفت: اطلاع رسانی موضوع مسمومیت دانش آموزان دبیرستان احمدیه بروجرد فقط از طریق فرمانداری انجام خواهد شد و دیگر اخبار منتشره در فضای مجازی و منابع دیگر مورد تایید نیست.

به گزارش خبرنگار ایرنا صبح شنبه تعدادی از دانش آموزان دبیرستان احمدیه بروجرد برای بار سوم با علائم حالت تهوع و سرگیجه به بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) منتقل شدند.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید