اظهارات دادستان کل کشور درباره مسمومیت دانش آموزان قم/ هنوز به نتیجه نهایی نرسیده ایم

کدخبر: ۵۵۸۱۲۵
دادستان کل کشور گفت:احتمالاتی داده می‌شود ولی با احتمال نمی‌توان نظر قطعی داد و منتظریم کارهای کارشناسی و سم شناسی به نتیجه نهایی برسد.
اظهارات دادستان کل کشور درباره مسمومیت دانش آموزان قم/ هنوز به نتیجه نهایی نرسیده ایم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «محمدجعفر منتظری» روز دوشنبه در جمع خبرنگاران در شهر ساوه، افزود: کارهای کارشناسی گسترده‌ای در این خصوص انجام شده و مسئولان مربوطه در حوزه‌های مختلف اطلاعاتی، امنیتی، بهداشتی، درمانی و آموزشی کارهای جمعی را شروع کردند و آزمایش‌های فراوانی انجام شده اما هنوز نتوانسته‌اند به سرنخ های مشخصی برسند.

وی ادامه داد: احتمالاتی داده می‌شود ولی با احتمال نمی‌توان نظر قطعی داد و منتظریم کارهای کارشناسی و سم شناسی به نتیجه نهایی برسد که ببینیم این حادثه تعمدی و یا غیر عمدی بوده است.

اطلاعیه علوم پزشکی درباره فوت دانش آموز قمی

دادستان کل کشور با یادآوری بازدید از واحدهای صنعتی شهرستان ساوه خاطر نشان کرد: در بازدید از شهرک صنعتی کاوه ساوه برخی صنعتگران مشکلات واحدهای صنعتی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

فاجعه برای ایران/ مسمومیت دانش‌آموزان جهانی شد

منتظری گفت: امروز که کشور نیازمند تولید اشتغال و کار آفرینی است مهندسان و کارگران متعهد در واحدهای صنعتی خوب کار می کنند، برخی از واحدها مشکلات حقوقی دارند که رسیدگی می‌شود.

دادستان کل کشور افزود: دادستانی کل کشور در راستای تولید و اشتغال در هرکجای کشور در خدمت مدیران صنعت و تولید بوده و امید است مسئولان فعالان اقتصادی را حمایت کنند تا در این جنگ اقتصادی بر دشمن قالب شویم.

 منتظری با یادآوری برخی مشکلات مسکن ملی شهرستان ساوه اظهار کرد: این مشکل در دادستانی پیگیری می شود.

وی ادامه داد: آنچه از اظهارات مردم و مسئولان شنیده شد، عده‌ای قول هایی به مردم دادند که در عمل نتوانسته اند این تعهدات را آنگونه که باید و شاید انجام دهند.

دادستان کل کشور افزود: شاید به علت نوسانات نرخ مصالح ساختمانی باشد که این مشکلات ایجاد شده، مردم توقع دارند مسئولان آنچه را که گفته اند به مرحله اجرا درآورند.

 منتظری افزود: ساوه قطب صنعتی کشور محسوب می‌شود و باید مشکلات صنعتگران این شهرستان رسیدگی و فضای کارآفرینی و اشتغال تقویت شود.

تیتر یک
  • اردوغان دولت را شخم زد

    اقتصادنیوز : روز شنبه، رجب طیب اردوغان پس از سوگندخوردن برای سومین دوره ریاست جمهوری خود، با تغییرات اساسی چند…

از دست ندهید
کارگزاری مفید