ماجرای جنجالی انتشار بوی گاز سمی در شهر املش چیست؟

کدخبر: ۵۵۹۳۳۴
معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس گیلان درباره انتشار بوی سم کشاورزی در بخشی از شهر املش توضیحاتی ارائه کرد.
ماجرای جنجالی انتشار بوی گاز سمی در شهر املش چیست؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس گیلان از انتشار بوی سم کشاورزی در بخش‌هایی از شهر املش خبر داد و گفت: در این حادثه فردی آسیب ندیده است.

ازدواج سوم خواننده لس آنجلسی لو رفت

سرهنگ مجید رسول زاده فرساد، اظهار کرد: در پی تماس تلفنی مدیر آموزش و پرورش شهرستان املش مبنی بر استشمام بوی شدید شبیه به گاز در محدوده یک دبیرستان دخترانه در شهر املش، مأموران انتظامی بلافاصله برای بررسی موضوع در محل مورد نظر حاضر شدند.

فوری/ زمان دقیق قرعه کشی خودروهای وارداتی اعلام شد

او در ادامه با بیان اینکه در بررسی‌ها و تحقیقات میدانی مأموران انتظامی مشخص شد که مؤسس مدرسه که در طبقه فوقانی این دبیرستان غیر دولتی سکونت دارد برای معدوم کردن ظروف حاوی سم کشاورزی اقدام به قرار دادن آن در جلوی مدرسه کرده است، افزود: در این فاصله زمانی کارگران شهرداری که برای جمع آوری زباله و ضایعات به این مکان مراجعه کرده‌اند در اثر عدم اطلاع از محتویات ظروف حاوی سم اقدام به تخلیه آن کرده و این امر سبب انتشار بوی سم در آن محدوده شده است.

 

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس گیلان با اشاره به اینکه در این حادثه فردی آسیب ندیده است، اضافه کرد: با هماهنگی قضائی و با کمک شهرداری و عوامل آتشنشانی محل مورد نظر کاملاً از هرگونه سموم پاکسازی و جای هیچ نگرانی برای اولیا و دانش آموزان وجود ندارد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید