پاداش پایان خدمت کارکنان دولت تعیین شد

کدخبر: ۵۵۹۴۵۷
نمایندگان مجلس شورای اسلامی پاداش پایان خدمت کارکنان دولت را در ازای هر سال خدمت حداکثر تا سی‌سال و تا سقف ۵۲۰ میلیون تومان تعیین کردند.
پاداش پایان خدمت کارکنان دولت تعیین شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، نمایندگان مجلس در جلسه علنی نوبت سوم امشب (یکشنبه 14 اسفند) و در جریان بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه ۱۴۰۲ کل کشور، بند (ه) تبصره ۱۲ لایحه را به شرح زیر تصویب کردند و  پاداش پایان خدمت کارکنان دولت در ازای هر سال خدمت حداکثر تا سی‌سال و تا سقف ۵۲۰ میلیون تومان تعیین شد.

واکنش قالیباف به سخنان نماینده دولت درباره افزایش حقوق‌ها

طبق این مصوبه ، پاداش پایان‌خدمت موضوع قانون پرداخت پاداش پایان‌ خدمت و بخشی از هزینه‌های ضروری به کارکنان دولت مصوب ۱۳۷۵/۲/۲۶با اصلاحات و الحاقات بعدی، پاداش پایان‌خدمت کارکنان مشمول ماده (۱۰۷) قانون مدیریت خدمات کشوری با احتساب فوق‌العاده بند (۱۰) ماده (۶۸) قانون مذکور به مقامات، رؤسا، مدیران و کارکنان کلیه دستگاههای اجرائی موضوع ماده (۲۹) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و همچنین وزارت اطلاعات، نیروهای مسلح و سازمان انرژی اتمی در ازای هر سال خدمت حداکثر تا سی‌سال و تا سقف ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال خواهد بود. اعمال این بند برای نیروهای مسلح با رعایت تبصره(۳) ماده(۱۱۷) می باشد.

برنامه هسته‌ای ایران در نشست فردای شورای حکام بررسی خواهد شد

تیتر یک
  • بررسی جمعیت شاغل در ۱۴۰۱

    اقتصادنیوز: بررسی ها نشان می دهد سهم هر بخش از بازار کار و تعداد شاغلین در ایران از یک نرخ طبیعی برخوردار بوده و تنها…

از دست ندهید
کارگزاری مفید