هشدار هواشناسی درباره ناپایداری جوی در تهران

کدخبر: ۵۵۹۴۷۴
در روز دوشنبه (۱۵ اسفند) وضعیت جوی در تهران قسمتی ابری تا نیمه ابری و وزش باد، به‌تدریج افزایش ابر و از اواخر وقت رگبار باران خواهد بود همچنین شاهد هوای پایدار به تدریج ناپایدار خواهیم بود.
هشدار هواشناسی درباره ناپایداری جوی در تهران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، اداره کل هواشناسی تهران با صدور هشدار درباره وضعیت پایداری جو از ناپایداری نسبی هوا در روز یکشنبه (۱۴ اسفند) خبر داد. در این روز وضعیت جوی قسمتی ابری همراه با غبار صبحگاهی همچنین به تدریج وزش باد گاهی وزش باد شدید را برای تهران شاهد خواهیم بود.

در روز دوشنبه (۱۵ اسفند) وضعیت جوی قسمتی ابری تا نیمه ابری و وزش باد، به‌تدریج افزایش ابر و از اواخر وقت رگبار باران خواهد بود همچنین شاهد هوای پایدار به تدریج ناپایدار خواهیم بود.

روز سه‌شنبه (۱۶ اسفند) هوای تهران ناپایدار خواهد بود، به‌گونه‌ای که نیمه ابری تا ابری، وزش باد و در بعضی ساعات رگبار و رعدوبرق با احتمال تگرگ رخ می‌دهد.

همچنین در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۱۷ و ۱۸ اسفند) هوای تهران نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد و در بعضی ساعات رگبار باران با احتمال رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود بنابراین وضعیت جوی ناپایدار رقم خواهد زد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید