اطلاعیه سازمان سنجش درباره آزمون استخدامی آموزش و پرورش

کدخبر: ۵۶۰۶۴۱
اقتصادنیوز: سازمان سنجش آموزش کشور با صدور اطلاعیه‌ای از تمدید مجدد مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش سال ۱۴۰۱ خبر داد.
اطلاعیه سازمان سنجش درباره آزمون استخدامی آموزش و پرورش

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه‌ای سری دوم اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش سال ۱۴۰۱ و تمدید مجدد مهلت ثبت نام این آزمون را اعلام کرد.

یوسف نوری: مدارس تا آخرین روز کاری سال باز هستند

در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور آمده است: پیرو اطلاعیه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ و همچنین انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش «ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی» در سال ۱۴۰۱ و اطلاعیه اصلاحی مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ ضمن اعلام اصلاحات جدید به شرح ذیل، به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی مذکور می‌رساند زمان ثبت نام در این آزمون تا روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ تمدید شد و متقاضیان می‌توانند تا تاریخ اعلام شده به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و برای ثبت نام اقدام کنند. باتوجه به اصلاحیه اعلام شده امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شده است. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

01

02

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید