افزایش فوتی‌های چهارشنبه‌سوری در پایتخت

کدخبر: ۵۶۱۳۵۴
یحیی صالحی طبری درباره آخرین آمار مصدومان چهارشنبه سوری در تهران اظهار کرد: تا این لحظه تعداد آمار مصدومان و فوتی‌های چهارشنبه پایان سال در استان تهران، مجموعا ۳۷۳ نفر هستند که از این تعداد ۱۲ نفر جان خود را از دست دادند.
افزایش فوتی‌های چهارشنبه‌سوری در پایتخت

به گزارش اقتصادنیوز ه به نقل از ایسنا، رییس مرکز اورژانس تهران آمار مصدومان چهارشنبه پایان سال در استان تهران را مجموعا ۳۷۳ نفر اعلام کرد که ۱۲ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.

یحیی صالحی طبری درباره آخرین آمار مصدومان چهارشنبه سوری در تهران اظهار کرد: تا این لحظه تعداد آمار مصدومان و فوتی‌های چهارشنبه پایان سال در استان تهران، مجموعا ۳۷۳ نفر هستند که از این تعداد ۱۲ نفر جان خود را از دست دادند و ۳۶۱ نفر از این افراد از نواحی مختلف اعم از قطع عضو، سوختگی، مشکلات چشمی و سایر نقاط بدن دچار آسیب‌های جدی و به بیمارستان منتقل شدند.

وی افزود: متاسفانه در کنار حوادث غم بار در این شب، نزدیک به ۴۵۰ نفر با تلفن‌هایشان امان اورژانس تهران را بریدند و با مزاحمتهایی که ایجاد کردند در روند کاری ما اختلال ایجاد کردند. وی در این راستا از خانواده‌ها خواست مراقب فرزندان و لوازمی که استفاده می‌کنند، باشند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی