وضعیت ترافیکی کشور/ محور مازندران ترافیک سنگین است

کدخبر: ۵۶۱۷۹۴
رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته از چهارشنبه ۱۶ تا روز شنبه ۱۹ شهریورماه جاری در محورهای ارتباطی این استان خبر داد .
وضعیت ترافیکی کشور/ محور مازندران ترافیک سنگین است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سرهنگ یدالله جهان‌تاب روز پنجشنبه اظهار داشت: ترافیک خودرو در جاده کندوان حد فاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و محدوده سیاه بیشه سنگین گزارش شده است.

وی وضعت ترافیک در آزاد راه تهران شمال در محدوده انتهای آزاد راه و همچنین مسیر جنوب به شمال جاده هراز در محدوده‌های بایجان و سه راهی چلاو را نیز سنگین اعلام کرد و از رانندگان وسایل نقلیه با صبر و حوصله رانندگی کنند تا از وقوع حودث ناگوار جلوگیری شود.

سرهنگ جهان تاب با بیان اینکه بارش باران در برخی محورهای شمالی باعث لغزندگی سطح جاده‌ها شده است و رانندگان باید جوانب احتیاط را رعایت کنند، گفت : در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه در محدوده شهر دماوند نیز ترافیک خودرو سنگین گزارش شده است.

رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته از چهارشنبه ۱۶ تا روز شنبه ۱۹ شهریورماه جاری در محورهای ارتباطی این استان خبر داد و گفت که محورهای کندوان و هراز فردا جمعه از تهران و کرج به سمت مازندران یکطرفه می‌شود.

سرهنگ جهان تاب افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

برابر آمار، سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون دستگاه خودرو در محورهای مازندران تردد دارند که ۱۱ درصد از این ترددها در محورهای اصلی و بقیه درون شهری است.

مازندران ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که حدود سه هزار کیلومتر از آن جاده اصلی و بقیه محور روستایی است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید