رسوایی در شورای شهر مشهد / یک عضو شورا تعلیق شد

کدخبر: ۵۶۲۵۳۵
اقتصادنیوز: حسن موحدیان ، رئیس شورای شهر مشهد درباره تعلیق هاشم دائمی، عضو شورای شهر مشهد گفت: کیفرخواست صادر شده که براساس این کیفرخواست و بنابر قانون فرد تعلیق می‌شود و تعلیق شده است.
رسوایی در شورای شهر  مشهد / یک عضو شورا تعلیق شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رئیس شورای شهر مشهد گفت: آقای دائمی دیگر نمی‌توانند در شورا حضور داشته باشند تا زمانی که توسط دادگاه تعیین تکلیف شوند.

هشدار نفتی اسحاق جهانگیری به دولت رئیسی

حسن موحدیان در خصوص تعلیق هاشم دائمی، عضو شورای شهر مشهد اظهار کرد: کیفرخواست صادر شده که براساس این کیفرخواست و بنابر قانون فرد تعلیق می‌شود و تعلیق شده است.

وی افزود: آقای دائمی دیگر نمی‌توانند در شورا حضور داشته باشند تا زمانی که توسط دادگاه تعیین تکلیف شوند.

موحدیان در خصوص تعیین عضو علی‌البدل گفت: براساس قانون اگر عضوی به دلایلی تا دو ماه نتواند در جلسات شورا شرکت کند، مراتب را به هیات حل اختلاف استان اعلام می‌کنیم و هر تصمیمی بگیرند باید اجرا شود، بنابراین باید تا ۲۸ اردیبهشت صبر کنیم.

رئیس شورای شهر مشهد در پاسخ به این سوال که آیا تعلیق آقای دائمی به دلیل پرونده مالی بوده است، عنوان کرد: از محتوای پرونده اطلاعی ندارم، محرمانه است؛ آنچه به ما اعلام شده را بیان کردم.

پنجشنبه ۵ آبان، پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد در خبری اعلام کرد یکی از اعضاء شورای اسلامی شهر مشهد مقدس صبح امروز برای پاره‌ای از توضیحات فراخوان شده است. این موضوع مربوط به یک پرونده قدیمی پیش از عضویت وی در شورای شهر مشهد است. این پرونده در مرحله تحقیقات است و اطلاعات تکمیلی پس از اتمام تحقیقات منتشر می‌شود.

۸ آذر بود که هاشم دائمی با قید وثیقه آزاد شد و در جلسات علنی شورای شهر مشهد حضور پیدا کرد.

تیتر یک
  • در نظرخواهی کیتکونیوز مطرح شد

    اقتصادنیوز: تازه ترین نظرسنجی هفتگی طلای کیتکو نیوز نشان می‌دهد که هم تحلیلگران وال استریت و هم سرمایه‌گذاران مین…

از دست ندهید
کارگزاری مفید