الهلال عربستان مشتری دست به نقد مهدی طارمی شد+ عکس

کدخبر: ۵۶۶۸۴۱
روزنامه رکورد در شماره امروز خود مدعی شد که باشگاه الهلال عربستان قصد دارد مهدی طارمی را در تابستان پیش رو جذب کند.
 الهلال عربستان مشتری دست به نقد مهدی طارمی شد+ عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ورزش سه، آینده مهدی طارمی در باشگاه پورتو نامشخص است. در شرایطی که تابستان و حتی زمستان گذشته اخبار فراوانی پیرامون علاقه باشگاه‌های مختلف انگلیسی به این بازیکن منتشر شد، حالا روزنامه رکورد در شماره امروز خود خبر متفاوتی را منتشر کرده و مدعی است که الهلال عربستان، جدیدترین خواهان مهاجم بوشهری است.

رکورد که تیتر "حمله باشگاه عربستانی به مهاجم پورتو؛ پیشنهاد هنگفت مالی به اژد‌ها و مهاجم گلزن" را برای مطلب خود انتخاب کرده، نوشته است که پس از بهبود روابط سیاسی میان ایران و عربستان، اکنون جذب مهدی طارمی که آماده‌ترین بازیکن ایرانی محسوب می‌شود، در برنامه‌های الهلال است

در این گزارش آمده است:

مهدی طارمی ممکن است آخرین روزهایش را در باشگاه پورتو تجربه کند. او تا پایان فصل در اختیار سرجیو کونسیسائو خواهد بود، اما به نظر می‌رسد که فصل بعد او را در جای دیگری خواهیم دید.

الهلال، یک باشگاه قدرتمند در عربستان سعودی است که برای جذب لیونل مسی، حاضر شد ۲۲۰ میلیون یورو در هر فصل را به فوق ستاره آرژانتینی پیشنهاد بدهد. حالا آن‌ها می‌خواهند کار تقویت خود را از دراگائو آغاز کنند، زیرا از قبل مذاکراتی را با باشگاه پورتو برای جذب بهترین گلزن تیم سرجیو کونسیسائو آغاز کرده اند.

بهبود روابط سیاسی دو کشور ایران و عربستان باعث شده تا باشگاه‌های عربستانی روی بازیکنان ایرانی، که امروز بیشتر از هر زمان دیگری در سطح خوبی قرار دارند، سرمایه گذاری کنند. در این میان، طارمی بهترین شرایط را میان بازیکنان ایرانی دارد. با تمام این اوصاف، الهلال، که باشگاه رقیب النصر و کریستیانو رونالدو است، برای دریافت رضایت نامه طارمی، پیشنهادی وسوسه انگیز ارائه کرده است.

به گفته برخی منابع، نمایندگان طارمی از مذاکرات مطلع بوده و همچنین از ارزش بالای پیشنهادی که الهلال قصد ارائه به این بازیکن را دارد، آگاه هستند. ایرانی‌ها هم می‌گویند طارمی از این پیشنهاد راضی است و شرایط را می‌پذیرد. در این راستا، یادآوری این نکته ضروری است که در گذشته، این مهاجم همیشه علاقه خود را برای حضور در یک لیگ تاپ اروپایی از جمله لیگ برتر انگلیس نشان داده است.

رقم مربوط به پیشنهاد مذکور از سوی نمایندگان سعودی هنوز اعلام نشده، اما آنچه مشخص است طارمی تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۴ با پورتو قرارداد دارد و بند فسخ آن نیز ۶۰ میلیون یورو است.

همانطور که رکورد پیش از این گزارش داده بود، روند تمدید قرارداد مهاجم ایرانی متوقف شده است و ممکن است این آخرین فرصت برای باشگاه پورتو باشد تا با اجازه جدایی به طارمی، بتواند درآمدی کسب کند و با فروش بازیکنی که در سال ۲۰۲۰ با رقم ۵ میلیون یورو از ریو آوه خریداری کرد، به سود بزرگی برسد.

در زمینه ورزشی نیز طارمی تاکنون سهم زیادی در کسب قهرمانی‌های پورتو داشته است. او با اژد‌ها یک قهرمانی لیگ، یک قهرمانی جام حذفی، یک قهرمانی لیگ کاپ و ۲ قهرمانی سوپرجام را در کارنامه دارد. او که همیشه بهترین گلزن تیم بوده، در حال به پایان رساندن سومین فصل حضورش با تکرار شاهکار‌های فصول گذشته اش است.

(عکس) الهلال عربستان مهدی طارمی را می‌خواهد

تیتر یک
کارگزاری مفید