پوتین و همسرش در این عمارت زندگی می کنند+ تصاویر

کدخبر: ۵۶۸۰۸۰
اطلاعات محرمانه از عمارت مجلل پوتین با صندلی‌های طلا و لوستر یاقوت‌کاری شده، جایی که او «مخفیانه با معشوقه ژیمناستیک‌کار خودش زندگی می‌کند» فاش شد.
پوتین و همسرش در این عمارت زندگی می کنند+ تصاویر

به گزارس اقتصادنیوز به نقل از اعتمادآنلاین، گفته می‌شود ولادیمیر پوتین با نامزد ژیمناستیک‌کارش و فرزندانشان در عمارتی مجلل در نزدیکی مسکو زندگی می‌کند.

به گزارش‌ سان، این ملک باشکوه۱۳ هزار فوت مربعی (یک هزار و ۲۰۷ مترمربعی) که کنار دریاچه والدای قرار دارد و به‌طور کامل از چوب، به سبک خانه‌های ویلایی روسی، ساخته شده است، محل زندگی ژیمناست ریتمیک المپیکی، آلینا کابائوا ۳۹ ساله است.

خانه (6)

 

خانه (5)

سایت تحقیقاتی روسی پراجکت مدعی شده که رهبر روسیه با استفاده از حسابی مختص درآمدهای غیرقانونی در قبرس، برای او ملکی وسیع به ارزش ۱۰۰ میلیون پوند خریداری کرده است.

تصاویری از این عمارت به‌وسیله یکی از مجریان ساخت‌وساز که تا سال ۲۰۰۵ در اطراف این خانه کار می‌کرد، به بیرون درز کرده است و فضای داخلی مجلل آن را نشان می‌دهد که گویا با الهام از عشق پوتین به زادگاهش، سنت پترزبورگ و موزه قرن هجدهمی آن، آرمیتاژ، ساخته شده است.

تصور می‌شود یکی از این تصاویر اتاق مطالعه رئیس‌جمهوری روسیه را که دارای مبلمانی پرزرق‌وبرق از جنس چوب ماهون و تلفن‌های امن مورداستفاده مقام‌های ارشد کرملین است نشان می‌دهد.

خانه (1)

خانه (2)

 

خانه (4)

 
 
 

اخبار مرتبط

تیتر یک
  • چرا ترامیپست‌ها شبیه برنی سندرز شده‌اند؟

    اقتصادنیوز: دونالد ترامپ و حامیان او در ماه‌های اخیربه طور تلویحی به اندیشه‌های برنی‌سندرز سناتور دمکرات نزیدک به…

از دست ندهید
کارگزاری مفید