دیدار عاشقانه پدر و دختر پس از ۲۵ سال جدایی + عکس

کدخبر: ۵۶۸۵۱۵
اقتصادنیوز: زنی از اهالی میشگیان توانست پدرش را با کمک غریبه‌هایی که در فیس‌بوک با آنها آشنا شده بود، پس از بیش از دو دهه پیدا ملاقات کند.
دیدار عاشقانه پدر و دختر پس از ۲۵ سال جدایی + عکس

  به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، جوردین اونیل، اهل میشیگان، به برنامه صبحگاهی «صبح به‌خیر آمریکا» که از شبکه ای‌بی‌سی پخش می‌شود، گفت، «پس از گفتگوی تلفنی با برایان آدرن، با او ملاقات کردم و وقتی هر دو، یکدیگر را دیدیم تقریبا مطمئن بودیم با هم فامیل هستیم. من از خودرویم بیرون آمدم و وقتی او را دیدم از اینکه چقدر شبیه او هستم، واقعا شگفت‌زده شدم.»

اونیل ادامه می‌دهد، «ما مدتی کنار هم نشستیم و پیش از اینکه بتوانیم صحبت کنیم، به یکدیگر نگاه می‌کردیم.»

اونیل در میشیگان به‌دنیا آمده بود اما کنار مریلین اونیل، مادربزرگ مادری‌اش بزرگ شده بود. مادر واقعی‌اش او را وقتی فقط ۸ ماهه بود رها کرده و هرگز بازنگشته بود و مادربزرگش، او را بزرگ کرده بود.

اونیل می‌گوید وقتی مادربزرگش، که برایش بسیار اهمیت داشت،۳ سال پیش فوت کرد، او تصمیم گرفت تا پدر واقعی‌اش را پیدا کند. او با جستجوی زیاد بالاخره خواهر مادربزرگش را مجاب کرد تا نام پدر واقعی‌اش را به او بگوید و عکسی از او به اونیل نشان دهد.

ملاقات پدر و دختر پس از ۲۵ سال دوری/ عکس

اونیل هم عکس پدرش را در فیس‌بوک به اشتراک گذاشته و پدرش را پیدا می‌کند.

مادر اونیل، از همسرش جدا شده بود و اونیل را با خود برداشته و نزد مادرش می‌برد و جای دختر را از پدر خود مخفی می‌کند و به همین دلیل بود که پدر اونیل نتوانسته بود، ردی از دخترش بیابد.

ملاقات پدر و دختر پس از ۲۵ سال دوری/ عکس

اکنون پدر و دختر پس از ۲۵ سال جدایی، سرانجام یکدیگر را یافتند.

ملاقات پدر و دختر پس از ۲۵ سال دوری/ عکس

 

تیتر یک
کارگزاری مفید