رویداد بین المللی ماه امت واکنش نشان داد

برگزاری کنسرت در مشهد صحت دارد؟

کدخبر: ۵۶۸۵۸۴
رویداد بین المللی ماه امت اعلام کرد که هدف اصلی این رویداد تبادل فرهنگ و معرفی ظرفیت های شهر مشهد به ویژه حاشیه شهر به مردم و اقشار مختلف بوده و تمامی موازین و قوانین شهر بهشت در این رویداد بزرگ مدنظر قرار گرفته است و تیم برگزاری نیز به این موارد پایبند خواهند بود و هرگونه مطلبی مبنی بر برگزاری کنسرت در مشهد تکذیب می‌شود.
برگزاری کنسرت در مشهد صحت دارد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب، رویداد بین المللی ماه امت هرگونه مطلبی مبنی بر برگزاری کنسرت در مشهد را تکذیب اعلام کرد.

با توجه به برخی مطالب منتشر شده در فضای مجازی و رسانه با عنوان «برگزاری کنسرت در مشهد» به اطلاع می‌رساند رویداد بین المللی ماه امت از سال گذشته با هدف تبادل فرهنگ کشور عزیزمان با کشورهای همسایه و مسلمان با محوریت مشهد شروع به کار کرده است.

این رویداد که با استقبال مردم مشهد الرضا(ع) مواجه شد، در کنار توجه به صنایع دستی، غذا و آداب و رسوم کشورهای مسلمان، به آواها و نواهای اسلامی می‌پردازد که امسال نیز در کنار ایران، کشورهای افغانستان، پاکستان، لبنان، سوریه، عراق، ترکیه و فلسطین حضور خواهند داشت و طی برگزاری رویداد، هنرمندان اسلامی این کشورها به اجرای برنامه های اسلامی خواهند پرداخت.

لذا با توجه به مطالب منتشر شده و اهداف فرهنگی رویداد بین المللی ماه امت، هدف اصلی این رویداد تبادل فرهنگ و معرفی ظرفیت های شهر مشهد به ویژه حاشیه شهر به مردم و اقشار مختلف بوده و تمامی موازین و قوانین شهر بهشت در این رویداد بزرگ مدنظر قرار گرفته است و تیم برگزاری نیز به این موارد پایبند خواهند بود و هرگونه مطلبی مبنی بر برگزاری کنسرت در مشهد تکذیب می‌شود.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید