آمار کرونا امروز 13 اردیبهشت 1402/ شمار فوتی ها تک رقمی شد

کدخبر: ۵۷۱۲۳۹
وزارت بهداشت اعلام کرد، مجموع بیماران مبتلا به کرونا در ایران به ۷ میلیون و ۶۰۹ هزار و ۳۴۹ نفر رسیده است.
آمار کرونا امروز 13 اردیبهشت 1402/ شمار فوتی ها تک رقمی شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، از دیروز تا امروز ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۲۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۹۹ نفر از آنها بستری شدند.

بر این اساس مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۶۰۹ هزار و ۳۴۹ نفر رسید.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بر این اساس امروز پس از ۵۴ روز، مرگ و میر کرونا در کشور، مجددا تک رقمی شد. بنابراین مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۶ هزار و ۱۳۶ رسید.

خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۵۲۰ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. ۵۴۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون ۵۶ میلیون و ۴۱۷ هزار و ۲۷۷ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در عین حال تا کنون ۶۵ میلیون و ۲۱۶ هزار و ۷۵۲ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۶۱۲ هزار و ۴۳۷ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۹۴ هزار و ۸۲۹ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۵۲۴ هزار و ۱۸ دُز رسید.

همچنین در حال حاضر هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز کرونا نیست، ۹ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۱۳ شهر در وضعیت زرد و ۲۲۶ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی