ساعت کاری ادارات در این استان تغییر کرد+جزئیات

کدخبر: ۵۷۷۸۷۵
ساعت شروع به کار ادارات کردستان از ۱۵ خرداد ۶ صبح خواهد بود.
ساعت کاری ادارات در این استان تغییر کرد+جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کردستان گفت: از ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور ساعت کار کارکنان از 6 صبح است و ۱۵ شهریور این تغییر ساعت به‌ حال قبل برخواهد گشت که برای دستگاه‌های متعدد متفاوت است.

شوک بزرگ به خریداران خودروهای چینی

زمان قرعه کشی خودروهای ثبت نامی مشخص شد+ جزئیات

عبدالله رشیدی‌پور، در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: بر اساس مصوبه‌ هیئت محترم وزیران و به منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی، ساعات آغاز به کار و خاتمه تمامی دستگاه‌های اجرایی (موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری) و بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی (به استثناء واحدهای عملیاتی، خدمت‌رسان، آموزشی، بهداشتی و ...) از پانزدهم خرداد ماه تا پانزدهم شهریور ماه سال جاری، از ساعت ۶:۰۰ صبح الی ۱۳:۰۰ بعد از ظهر اعلام می‌گردد.

وی افزود: تمامی دستگاه‌های اجرایی مکلف هستند از یک ساعت قبل از خاتمه کار، سیستم‌های سرمایشی را خاموش نمایند.

رشیدی‌پور تاکید کرد که دستگاه‌های مشمول برای رعایت ساعات کاری هفتگی کارکنان موظفند باقیمانده ساعات را به صورت دورکاری برای کارکنان تعریف نمایند.

معاون استاندار کردستان ادامه داد: بر اساس تصمیمات متخذ شدە در جلسه‌ مدیریت انرژی استان به ریاست جناب آقای دکتر زارعی کوشا استاندار محترم، دستگاه‌های اجرایی که دارای ژنراتور برق می‌باشند در طول روز موظف به استفاده از آن می‌باشند. 

 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید