ناطق‌نوری: گفتند بیا استخدام دولت بشو، گفتم افتخارم این است که استخدام امام حسین هستم

کدخبر: ۵۸۸۷۵۷
اقتصادنیوز: علی اکبر ناطق نوری گفت: بعد از انتخابات سال ۷۶ هم یک خبرنگار خارجی از من پرسید شما بعد از این برای امام حسین منبر می‌روید و در کسوت مبلغ دین و روضه خوانی برای شهدای کربلا و امام حسین ظاهر خواهید شد ؟به او پاسخ دادم افتخارم نوکری امام حسین(ع) است و هیچ جایگاهی در هیچ سطحی را را به جایگاه نوکری و روضه‌خوانی امام حسین ترجیح نمی‌دهم.
ناطق‌نوری: گفتند بیا استخدام دولت بشو، گفتم افتخارم این است که استخدام امام حسین هستم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران،  ناطق نوری با نقل خاطره‌ای از سال‌های مسئولیت خود گفت: با پایان مسئولیت‌ام در وزارت کشور بعضی دوستان و مسئولان دولتی از من خواستند استخدام دولت شوم و حتی گفتند حکم مشاور رئیس دولت هم آماده است، اما گفتم افتخار من اینست که استخدام امام حسینم و مستخدم اوهستم و به استخدام دولت درنیامدم.

ناطق نوری در سخنرانی خود در ظهر عاشورا در مسجد جامع امام حسن مجتبی لواسان  با اشاره به اینکه سال‌هاست به لحاظ سنی بازنشسته شده افزود: در طی این سال‌ها کمتر به منبر و سخنرانی می‌پردازم و این امر را به جوان‌ها سپرده‌ام اما به جهت اینکه نام من هم در جمع روضه‌خوان‌های امام حسین(ع) ثبت شود، سالی یکی دوبار  بار در مجالس عزای سالار شهیدان سخنرانی و انجام وظیفه  می‌کنم.  

او با نقل خاطره‌ای از سال‌های مسئولیت خود گفت: با پایان مسئولیت‌ام در وزارت کشور بعضی دوستان و مسئولان دولتی از من خواستند استخدام دولت شوم و حتی گفتند حکم مشاور رئیس دولت هم آماده است، اما گفتم افتخار من اینست که استخدام امام حسینم و مستخدم اوهستم و به استخدام دولت درنیامدم. 

بعد از انتخابات سال ۷۶ هم یک خبرنگار خارجی از من پرسید شما بعد از این برای امام حسین منبر می‌روید و در کسوت مبلغ دین و روضه خوانی برای شهدای کربلا و امام حسین ظاهر خواهید شد ؟به او پاسخ دادم  افتخارم نوکری امام حسین(ع) است و هیچ جایگاهی در هیچ سطحی را را به جایگاه نوکری و روضه‌خوانی امام حسین ترجیح نمی‌دهم.

 ناطق نوری درجمع عزاداران روز عاشورا در مسجد جامع امام حسن مجتبی لواسان با تشریح و تبیین  فلسفه قیام وحرکت  امام حسین گفت:امام حسین برای اصلاح امت  جد خود و هدایت مردم قیام کرد و برای جاودانه کردن نام اسلام و دین جدش از هیچ چیزی مضایقه نکرد و از جان و خانواده اش نیز گذشت و هیچگاه حاضر نشد تن به ذلت بیعت با کافر کیشی چون یزید نداد. 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید