اظهارات زاکانی درباره دستفروشان تئاتر شهر/ ان‌شاءالله باز نمی‌گردند

کدخبر: ۵۸۹۳۴۵
شهردار تهران با بیان این‌که دستفروشی در تهران نیاز به ساماندهی دارد ، بیان کرد: حدود ۲۰ الی ۳۰هزار و شاید بیشتر دستفروش در تهران وجود دارد که بخش عمده‌شان داخل مترو هستند و یک بخش هم در خیابان و معابر قرار دارند و ما به دنبال این هستیم که آنها را ساماندهی کنیم.
اظهارات زاکانی درباره دستفروشان تئاتر شهر/ ان‌شاءالله باز نمی‌گردند

به گزارش  اقتصاد نیوز به نقل از ایلنا، علیرضا زاکانی، شهرداری تهران، درباره ساماندهی دستفروشان اطراف حریم تئاتر شهر و بحث بازگشت آنها به این محدوده گفت: ان‌شاءالله باز نمی‌گردند برای‌شان جای دیگری درست می‌کنیم.

شهردار تهران با بیان این‌که دستفروشی در تهران نیاز به ساماندهی دارد ، بیان کرد: حدود ۲۰ الی ۳۰هزار و شاید بیشتر دستفروش در تهران وجود دارد که بخش عمده‌شان داخل مترو هستند و یک بخش هم در خیابان و معابر قرار دارند و ما به دنبال این هستیم که آنها را ساماندهی کنیم. 

روزنامه همشهری: دست فروش‌های تجریش، مواد مخدر و مشروب می‌فروختند، جمع‌شان کردیم

وی خاطرنشان کرد: با ساماندهی دستفروشان به دنبال این هستیم که آنها که از این مسیر ارتزاق می‌کنند، مسئولیت کار خودشان را بپذیرند و از طرفی دیگر متعرض حریم‌ها نشوند. 

زاکانی اظهار داشت: ساماندهی دستفروشان را انجام می‌دهیم و نقطه آغاز آن هم احتمال قریب به یقین برخی از معابر حساس و داخل مترو است که بتوانیم این ساماندهی را داشته باشیم.

برنامه شورای شهر و شهردای پایتخت برای برخورد قاطع با دستفروشان!

وی تاکید کرد: مانع دستفروشان نمی‌شویم اما آنها ساماندهی می‌شوند. 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید