حمله دوباره ترامپ به بایدن/ او دیوانه شده است

کدخبر: ۵۹۱۴۵۰
اقتصادنیوز: دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در شبکه اجتماعی خود به نام «تروث سوشال» نوشت: جو بایدن شیاد (رئیس‌جمهوری آمریکا) که نمی‌تواند حتی دو جمله را پشت هم بچیند، با طرح فاجعه‌بار «مرزهای باز» خود چه‌ها که بر سر این کشور نیاورده است! این می‌تواند بزرگترین و مخرب‌ترین اشتباه در تاریخ ایالات متحده آمریکا باشد.
حمله دوباره ترامپ به بایدن/ او دیوانه شده است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، خبرگزاری راشاتودی اعلام کرد، دونالد ترامپ با بیان اینکه سیاست‌های جو بایدن در حال نابودی ایالات متحده هستند، او را فردی دیوانه و ناتوان خطاب کرد.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در شبکه اجتماعی خود به نام «تروث سوشال» نوشت: جو بایدن شیاد (رئیس‌جمهوری آمریکا) که نمی‌تواند حتی دو جمله را پشت هم بچیند، با طرح فاجعه‌بار «مرزهای باز» خود چه‌ها که بر سر این کشور نیاورده است! این می‌تواند بزرگترین و مخرب‌ترین اشتباه در تاریخ ایالات متحده آمریکا باشد.

ترامپ با تاکید بر اینکه «تصرف آمریکا باید پایان یابد» ادامه داد: کشور ما به دست مردی اداره می‌شود که ذهن، ایده و هوش یک کلاس اولی را دارد!

او در ادامه همچنان به توهین به رئیس‌جمهوری آمریکا ادامه داده و با اشاره به طرح مرزهای باز بایدن گفت: بایدن کودن و ناتوان بود، اما حالا دیوانه شده است! او به شکل دیوانه‌واری مجنون شده است.

جو بایدن از زمان آغاز به کار خود چندین قانون مهاجرتی که ترامپ وضع کرده بود را لغو کرده که به ورود بیش از هفت میلیون مهاجر به ایالات متحده منجر شده است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید