۱۰ شهربازی در تهران ضربتی پلمب شدند!

کدخبر: ۵۹۱۶۵۲
بازرسان استاندارد در جریان بازرسی‌های خود در تابستان امسال و در ادامه طرح نظارتی ضربتی تابستانه، 10 شهربازی و مرکز تفریحی آبی غیر استاندارد را در سطح استان تهران پلمب کردند.
 ۱۰ شهربازی در تهران ضربتی پلمب شدند!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، محمدحسین طاهری - مدیرکل اداره استاندارد استان تهران - اظهار کرد: کارشناسان استاندارد با بازرسی از بوستان‌های مسکن مهر و ندایی واقع در اسلامشهر، رنگین کمان و حافظ واقع در اندیشه، استاد شهریار واقع در نسیم شهر، شهدای گمنام واقع در تهرانسر و شهربازی ایما واقع در آبشار تهران، تجهیزات تفریحی فاقد گواهینامه بازرسی سالیانه معتبر در این اماکن را پلمب کردند.

نامگذاری یک پایگاه نظامی به نام گوگوش!+ عکس

وی افزود: با توجه به افزایش استفاده از مراکز تفریحی آبی در ایام گرم سال، سه مرکز تفریحی آبی جماران واقع در نیاوران، یاس واقع در شهرری و مفتح واقع در خیابان شریعتی به دلیل عدم استانداردسازی تجهیزات تفریحی آبی خود پلمب شدند.

طاهری تاکید کرد: کلیه تجهیزات تفریحی اعم از شهربازی‌ها، کابل‌راه‌ها و مراکز تفریحی آبی مشمول استاندارد اجباری‌اند و در صورت عدم اقدام مالکان و بهره‌برداران تجهیزات تفریحی پلمب‌ شده برای انجام استانداردسازی و اخذ مجوز بهره‌برداری معتبر، پرونده آنها جهت طی مراحل قانونی به محاکم قضایی ارسال خواهد شد و این اداره‌کل در خصوص تامین ایمنی و سلامت شهروندان  به وظایف خود عمل خواهد کرد.

این مقام مسوول در پایان گفت: در چهار ماهه گذشته سال‌جاری، تعداد ۱۳۰۷ تاییدیه استاندارد برای تجهیزات تفریحی در سطح استان تهران صادر شده‌ است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید