این مرد برای اثبات طبیعی بودن صابون‌هایش، یکی از آن‌ها را خورد+عکس

کدخبر: ۶۰۱۲۲۲
اقتصادنیوز: رئیس شرکت هانگ‌وی، در یک جلسه کاری، نوعی صابون رختشویی را که از مواد کاملا طبیعی ساخته شده را معرفی و یک عدد از صابون‌ها را برداشت و شروع به خوردن آن کرد.
این مرد برای اثبات طبیعی بودن صابون‌هایش، یکی از آن‌ها را خورد+عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبر آنلاین، رئیس یک شرکت بزرگ صابون‌سازی چینی،‌ ویدیویی از خودش در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد که مشغول خوردن یکی از صابون‌های تولیدی شرکت خود است تا اثبات کند، صابون‌هایشان از مواد کاملا طبیعی تهیه شده‌اند.

8 روش مؤثر برای ضدعفونی کردن اسکاچ ظرفشویی

رئیس شرکت هانگ‌وی، در یک جلسه کاری، نوعی صابون رختشویی را که از مواد کاملا طبیعی و بی‌ضرر، مانند چربی حیوانات و شیر، تولید شده است معرفی کرد و برای اثبات حرف خود، یک عدد از صابون‌ها را برداشت و شروع به خوردن آن کرد و روی آن هم چند قلوب آب خورد.

به این 3 دلیل مهم داروها را داخل آشپزخانه نگذارید

سپس به کارمندان خود گفت، «این صابون، طعم چربی گاو و شیر و چربی گوسفند می‌دهد و وقتی وارد بدن‌تان شود، هیچ صدمه‌ای نمی‌زند.»

رئیس شرکت صابون‌سازی برای اثبات طبیعی بودن صابون‌هایش، یکی از آنها را خورد + عکس

پس از اتمام جلسه، ویدیوی صابون خوردن او در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. اگرچه بسیاری از کاربران اقدام رئیس این شرکت را مورد تمسخر قرار دادند، دیگران گفتند این نوع صابون می‌تواند هنگام بروز بلایای طبیعی، زندگی انسان‌ها را نجات دهد.

این صابون هیچ نوع ماده غیرطبیعی مانند تالک یا ماده سفیدکننده دی‌اکسید تیتانیوم ندارد و فقط از آب، شیر و چربی گاو یا گوسفند تهیه شده است.

شرکت هانگ‌وی به اینکه مواد اولیه تمام محصولاتش از مواد قابل خوردن تهیه می‌شود و در عین‌حال پاک‌کننده‌های خوبی هستند، افتخار می‌کند. اما بهتر است این محصولات را نخورید، آنها خوردنی نیستند.

تیتر یک
کارگزاری مفید
صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی