مرگ تلخ عابر پیاده 40 ساله بر اثر انفجار مواد محترقه

کدخبر: ۶۰۶۱۹۹
اقتصادنیوز: رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران از مرگ یک عابر پیاده حدودا 40 ساله درپی انفجار موادمحترقه در محدوده خیابان اجاره‌دار خبرداد.
مرگ تلخ عابر پیاده 40 ساله بر اثر انفجار مواد محترقه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ بابک نمک‌شناس، در تشریح جزئیات این خبر گفت: حوالی ساعت ۱۹ امروز، یک مورد حادثه انفجار از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به ماموران کلانتری ۱۰۶ نامجو اعلام شد که درپی آن ماموران در محل حاضر شده و اقدامات خود در این خصوص را آغاز کردند.

فوری/ گروگانگیری مسلحانه در شیراز/ یک نفر به قتل رسید

وی با بیان اینکه عوامل امدادی و اورژانس نیز در محل حضور داشتند، گفت: با حضور ماموران در محل مشاهده شد که انفجار مواد محترقه دست‌ساز سبب مرگ این عابر پیاده رهگذر که حدود ۴۰ سال سن داشت، شده است. 

آمار وحشتناک از مصرف این ماده مخدر در بین جوانان

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت، درباره اینکه موادمحترقه متعلق به چه کسی بوده است، اظهارکرد: تیمی ویژه از ماموران در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند که نتایج تحقیقات نشان داد موادمحترقه همراه خود متوفی بوده است.

به گفته نمک‌شناس، در حال حاضر تیم های تخصصی پلیس به‌همراه بازپرس کشیک دادسرای امور جنایی در محل حضور داشته و تحقیقات برای شناسایی هویت متوفی و دیگر اقدامات در دستورکار قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه جزئیات این موضوع از طریق رسانه‌ها به اطلاع عموم خواهد رسید، گفت: رسیدگی به این موضوع در حال انجام است.

پربازدیدترین‌ها
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی