اعلام زمان سخنرانی بعدی سید حسن نصرالله؟

کدخبر: ۶۰۸۱۱۷
اقتصادنیوز: شبکه المنار خبر داد که دبیر کل حزب الله لبنان قرار است شنبه آینده، ساعت ۳ بعدازظهر به وقت محلی به مناسبت روز شهید سخنرانی کند.
 اعلام زمان سخنرانی بعدی سید حسن نصرالله؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان، شنبه آینده به مناسبت روز شهید، سخنرانی خواهد کرد.

نامه مهم محسنی اژه‌ای در رابطه با جنگ غزه

شبکه المنار گزارش داد که این سخنرانی ساعت ۳ بعدازظهر به وقت محلی (۱۶:۳۰ به وقت تهران) انجام خواهد شد.

گفت‌وگوی مهم ایران و طالبان درباره شرایط غزه

سید حسن نصرالله، عصر روز جمعه گذشته، برای نخستین بار از زمان آغاز عملیات مقاومت فلسطین علیه اسرائیل، پیرامون تحولات جاری در اراضی اشغالی فلسطین سخنرانی کرد و گفت که فلسطینیان طراحان اصلی عملیات «طوفان الاقصی» هستند.

وی با اشاره به اینکه نبرد طوفان الاقصی برای ملت فلسطین و آرمان آن‌هاست و هیچ ارتباطی با هیچ مسئله منطقه‌ای و بین‌المللی ندارد، گفت: آنچه در طوفان الاقصی رخ داد، نشان داد که ایران هیچ قیمومیتی بر گروه‌های مقاومت ندارد و تصمیم‌گیرندگان واقعی سران مقاومت و رزمندگان آن‌ها هستند.

دبیر کل حزب الله، خاطر نشان کرد: اقدام بزرگ طوفان الاقصی منجر به وقوع زلزله‌ای امنیتی، سیاسی، روانی و روحی در سطح رژیم صهیونیستی شد که پیامدهای موجودیتی و راهبردی برای آن‌‌ها به دنبال خواهد داشت و زمان حال و آینده این رژیم را تحت تاثیر قرار خواهد داد».

پربازدیدترین‌ها
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی