تله پلیس عمل کرد/ عاملان قتل در غرب تهران به دام افتادند

کدخبر: ۶۰۹۹۶۷
اقتصاد نیوز : رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از دستگیری نوجوانی که مرتکب قتل در روستای بابا سلمان شهریار شده بود، خبر داد.
تله پلیس عمل کرد/ عاملان قتل در غرب تهران به دام افتادند

 به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از  ایسنا، سرهنگ فضل‌اله سواری‌پور در تشریح جزئیات این خبر گفت: درپی وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در روستای باباسلمان شهریار و اعلام موضوع به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 ، ماموران در محل حاضر شده و تحقیقات خود در این زمینه را آغاز کردند. در ادامه نیز رسیدگی به موضوع با دستور مقام قضایی در دستورکار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران قرار گرفت.

ماجرای هولناک قتل شوهر به وسیله دمنوش/حقیقت 2 سال بعد برملا شد

وی با اشاره به اقدامات انجام شده از کارآگاهان پلیس آگاهی گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی محل وقوع حادثه موفق به شناسایی عامل اصلی قتل و همدستان وی شدند. با کسب این اطلاعات هماهنگی با مقام قضایی انجام شد و کارآگاهان با اجرای چندین عملیات مختلف متهم اصلی را که یک نوجوان بود به همراه همدستانش دستگیر و به مقر انتظامی  کردند.

رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران درباره انگیزه وقوع این قتل گفت: مقتول و عاملان قتل همگی از اتباع یک کشور خارجی بودند. بنا بر اعترافات متهمان دستگیر شده، متهم اصلی و دو نفر از دوستانش با مقتول درگیر شده و با چاقو او را به قتل رسانده‌اند. در ادامه برای هر سه متهم پرونده‌های جداگانه‌ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی