ارتفاعات تهران امروز سفید پوش می‌شود

کدخبر: ۶۱۰۸۱۶
اقتصادنیوز : کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی از غرب کشور و آغاز بارش‌ها در این سمت از کشور گفت: تا روز پنجشنبه شاهد کاهش محسوس دما و افزایش باد در سطح کشور خواهیم بود.
 ارتفاعات تهران امروز سفید پوش می‌شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ، کارشناس سازمان هواشناسی در تشریح وضعیت جوی کشور اعلام کرد: سامانه بارشی امروز از غرب کشور وارد خواهد شد که به سبب آن، فردا دوشنبه در نیمه غربی کشور شاهد بارش باران خواهیم بود، پس از آن نیز در نوار شمالی، غرب و جنوب غرب شاهد بارش خواهیم بود، به علاوه در مناطقی از جنوب کشور، شاهد بارش باران به همراه رعد و برق خواهیم بود.

آخرین وضعیت هواشناسی تهران / پیش بینی حداقل و حداکثر دما

وی اظهار داشت: در مناطق مستعد شاهد تگرگ و در مناطق سردسیر و ارتفاعات، انتظار برف را خواهیم داشت. این سامانه بارشی در روز چهارشنبه از شمال شرق کشور از کشور خارج می‌شود.

کارشناس هواشناسی همچنین گفت: روز سه شنبه در شرق دریای خرز شاهد بارش خواهیم بود که سطح هشدار نارنجی نیز داده شده است. تا روز پنجشنبه شاهد کاهش محسوس دما و افزایش باد در سطح کشور خواهیم بود.

وی افزود: همچنین خلیج فارس روز سه شنبه مواج خواهد بود و دریای خرز دو شنبه و سه شنبه مواج گزارش شده است. امروز آسمان تهران صاف گزارش شده و بیشترین دما ۲۰ درجه و کمینه دما ۱۲ درجه بالای صفر خواهد بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    فوری/ حادثه برای بالگرد رئیسی + گزارش لحظه به لحظه