سه عضو یک خانواده در کرمانشاه به قتل رسیدند/ علت چه بود؟

کدخبر: ۶۱۰۹۶۳
اقتصادنیوز: به گفته فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، قاتل ۵۲ ساله‌ای ظهر امروز اقدام به قتل سه عضو خانواده‌اش در یکی از روستاهای شهرستان کرمانشاه کرد.
سه عضو یک خانواده در کرمانشاه به قتل رسیدند/ علت چه بود؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سردار مهدی حاجیان اظهار داشت: حوالی ظهر امروز، ۲۸ آبان پس از اطلاع پلیس از وقوع یک مورد درگیری خانوادگی منجر به قتل در یکی از روستاهای شهرستان کرمانشاه، تیم های تخصصی پلیس به سرعت در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: با حضور ماموران و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد پدر خانواده به دنبال اختلافات خانوادگی با استفاده از اسلحه شکاری پران اقدام به قتل همسر، خواهر همسر و عروس خانواده کرده و متواری شده است.

سردار حاجیان تصریح کرد: به دنبال این حادثه و با توجه به اهمیت موضوع، اقدامات همه جانبه پلیس برای دستگیری قاتل متواری آغاز و با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به ردیابی محل تردد وی در کوه های اطراف روستای محل جنایت شدند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: قاتل متواری هم که متوجه حضور مأموران شده و عرصه را بر خود تنگ می‌دید، به ناچار خود را به پاسگاه قزانچی معرفی و به قتل هر سه نفر اعتراف و انگیزه  خود را از این کار، اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

وی همچنین با اشاره به تشکیل پرونده‌ای در این خصوص و اینکه قاتل برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس قرار دارد، گفت: از محل حادثه یک قبضه سلاح شکاری پران و ۴ عدد پوکه کشف شد.

سردار حاجیان با ابراز تأسف از وقوع این حادثه تلخ، گفت: مراکز مشاوره پلیس در همه کلانتری‌ها و پاسگاه‌های استان فعال هستند و اگر افراد دچار اختلاف شدند، به جای دست به اسلحه شدن و ارتکاب جنایت می‌توانند از خدمات مشاوره‌ای رایگان استفاده کنند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه استفاده از اسلحه یک جرم آشکار و مسلم است، گفت: پلیس با اشراف اطلاعاتی خود اجازه نمی‌دهد عده‌ای با هر نیت و انگیزه ای امنیت استان را به چالش کشیده و باعث نگرانی مردم شوند.

وی در پایان گفت: امروز پلیس کرمانشاه مصمم‌تر از هر زمان دیگری برای امنیت و ارتقاء آن در استان تلاش کرده و حتماً مجرمان و قانون شکنان به سزای عمل خود خواهند رسید.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی