دلتنگی مادر برای فرزند خود از همسرمطلقه اش، کار را به کودک ربایی کشاند

کدخبر: ۶۱۱۴۷۲
اقتصادنیوز: چند روز قبل مردی جوان به اداره پلیس یکی از شهرستان‌های غرب کشور رفت و خبر از ربوده شدن پسر پنج‌ساله‌اش داد.
دلتنگی مادر برای فرزند خود از همسرمطلقه اش، کار را به کودک ربایی کشاند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری وی گفت که چندی قبل از همسرش جدا شده و حضانت کودکش را گرفته است. او ادامه داد: امروز صبح مانند روزهای قبل به محل کارم رفتم .پس از بازگشت به خانه پسرم را ندیدم. از همسایه‌ها پرس‌وجو کردم و متوجه شدم که 2 ناشناس به مقابل خانه‌ام رفته و کودکم را با خود برده‌اند.

با شکایت مرد جوان، تحقیقات از سوی کارآگاهان پلیس آغاز و مشخص شد که 2 مرد ناشناس، پسر بچه را سوار خودرو کرده و با خود برده‌اند. از طریق ردیابی‌ها 2   جوان که ساکن پایتخت بودند شناسایی و با هماهنگی پلیس پایتخت  دستگیر شدند. آنها گفتند که بچه را تحویل مادرش داده‌اند.

یکی از این دو نفر گفت: مادر این کودک از اقوام ماست. او چند وقت قبل از همسرش جدا شد و دادگاه حکم داد تا او هر هفته فرزندش را ملاقات کند اما پدر کودک بعد از طلاق دست بچه را گرفت و تهران را ترک کرد. منیژه، مادر کودک از اینکه بچه‌اش را نمی‌دید خیلی ناراحت و نگران بود. او مدام گریه می‌کرد و بی‌تاب فرزندش بود. ما هم وقتی وضعیت او را دیدیم تصمیم گرفتیم به سراغ بچه برویم و او را به‌دست مادرش برسانیم تا  آرام و قرار بگیرد.

وی افزود: ما تصور نمی‌کردیم که این ماجرا کودک‌ربایی است و بعد از اینکه به تهران آمدیم، کودک را تحویل مادرش دادیم.

به‌دنبال اظهارات2 مرد جوان، مادر کودک شناسایی شد و گفت: دلتنگ فرزندم بودم و دلم می‌خواست او را ببینم و در آغوش بگیرم. 2 مرد جوان که از اقوام من هستند دلشان سوخت و تصمیم گرفتند کودکم را پیش من بیاورند. تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید