فسادی که با تاخیر 17 ساله کشف شد!

کدخبر: ۶۱۱۶۳۷
اقتصادنیوز: رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری فردی که با تبانی اقدام به دریافت تسهیلات غیرمجاز بانکی کرده بود خبر داد.
فسادی که با تاخیر 17 ساله کشف شد!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  سرهنگ مهدی افشاری، در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی نسبت به شناسایی و دستگیری فردی که با تبانی اقدام به دریافت تسهیلات غیرمجاز بانکی در محدوده خیابان استاد معین کرده بود، شدند.

پدر کودک‌آزار دستگیر شد

وی ادامه داد:‌ رسیدگی به این پرونده درپی  وصول یک فقره پرونده از سوی دادسرای ناحیه ۳۲ مبنی بر تبانی در دریافت تسهیلات بانکی در سال ۱۳۸۵ در دستورکار ماموران پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت و در جریان آن ماموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی متوجه شدند که یک شرکت صنایع چوب و مبلمان با دو شرکت زیرمجموعه آن با یکی از کارمندان ذینفع بانکی تبانی کرده و از این طریق اقدام به دریافت تسهیلات غیرمجاز بانکی به مبلغ ۹۶ میلیارد ریال در آن سال کرده‌اند. 

دعوت پیامکی برای همکاری مردم با طرح مقابله با بی حجابی!+ عکس

افشاری، افزود: درتحقیقات مشخص شد مبلغ ۲۰ میلیارد ریال به حساب کارمند بانکی ذینفع نیز واریز شده، لذا عوامل این پلیس مبادرت به شناسایی و دستگیری یک نفر از افراد دخیل در روند دریافت تسهیلات غیرمجاز کردند. این فرد  از سال ۸۵ تاکنون متواری بود. میزان تسهیلات غیرمجاز کشف شده میزان ۹۶ میلیارد ریال بود.

وی با بیان اینکه برای متهم متواری پرونده‌ای تشکیل شد، گفت: این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید