انتشار گاز سمی در خوابگاه پسرانه اصفهان تکذیب شد/ دانشگاه اطلاعیه داد

کدخبر: ۶۱۳۵۳۱
در پی اسپری کردن افشانه فلفل در یکی از اتاق های خوابگاه پسرانه توسط دو دانشجو دانشگاه اصفهان اعلام کرد که این موضوع مورد پیگیری قرار گرفت و دانشجویان متخلف شناسایی شدند.
انتشار گاز سمی در خوابگاه پسرانه اصفهان تکذیب شد/ دانشگاه اطلاعیه داد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  دانشگاه اصفهان بامداد یکشنبه با صدور اطلاعیه عمومی در کانال اطلاع رسانی خود در شبکه های اجتماعی اعلام کرد: در پی اقدام به اسپری کردن افشانه فلفل در یکی از اتاق‌های خوابگاه پسرانه توسط دو تن از دانشجویان خوابگاهی دانشگاه اصفهان در ساعت ۱۵ دقیقه بامداد شنبه ۱۱ آذر ماه که باعث ایجاد نگرانی و اعتراض تعدادی از دانشجویان آن خوابگاه شد، بلافاصله پس از بررسی موضوع، اقدامات مراقبتی انجام و دو دانشجوی متخلف شناسایی شدند.

بر اساس این اطلاعیه، این دانشجویان تا ساعت یک و نیم بامداد و با همکاری مدیریت حراست به اداره خوابگاه‌ها فراخوان شدند و ضمن اذعان به اقدام نامعقول خود اظهار ندامت و پشیمانی کردند.

دانشگاه اصفهان در این اطلاعیه با اشاره به اینکه دانشجویان مذکور برای طی فرایند به کمیته انضباطی دانشگاه معرفی شده اند، تصریح کرد: با هدف آگاه سازی همه دانشجویان خوابگاهی و ارایه گزارش واقعه برای پیشگیری از هرگونه شایعه و تشویش اذهان عمومی، اداره امور خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه اطلاعیه ای در این زمینه در ابتدای صبح روز شنبه تهیه و در کانال و گروه های خوابگاهی منتشر کرده است.

در پایان این اطلاعیه تاکید شده است: با توجه به نزدیک بودن ایام منتهی به روز ۱۶ آذر و بازار داغ شایعات توسط معاندین و رسانه های ضدانقلاب که هرساله منتشر می شود لذا از عموم دانشگاهیان و خانواده‌های دانشجویان خواهشمند است درگیر شایعات فضای مجازی نشوند و اخبار را از مبادی رسمی دانشگاه دریافت کنند .

دیروز مطالبی در برخی از شبکه های اجتماعی بویژه رسانه های معاند درباره حادثه خوابگاه پسرانه دانشگاه اصفهان منتشر و در آن ادعا شده بود که افراد ناشناس اقدام به انتشار گاز سمی در یکی از خوابگاه های این دانشگاه کرده اند که سبب ایجاد مشکل در سیستم تنفسی برخی از دانشجویان شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید