جاعلان برگ سبز خودرو در دام پلیس افتادند

کدخبر: ۶۱۳۶۸۰
اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: ماموران در جریان بازرسی از مخفیگاه متهمان سه دستگاه خودرو قاچاق به ارزش حدودی ۲۵ میلیارد ریال را کشف کردند.
جاعلان برگ سبز خودرو در دام پلیس افتادند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  سرهنگ محمدقاسم طرهانی، در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران فرماندهی انتظامی شهرری با انجام اقدامات اطلاعاتی و شبانه‌روزی از فعالیت اعضای یک باند جعل اسناد خودرو در محدوده خاورشهر با خبرشده و رسیدگی به این پرونده را در دستورکار خود قرار دادند.

قتل فجیع دختر جوان در بازار مشهد

وی ادامه داد: تحقیقات ابتدایی ماموران نشان داد که چهار مرد جوان با همدستی یکدیگر خودروهای سنگینی را که مشکل انحصار وراثت داشته یا به صورت قاچاق  وارد کشور شده‌اند و همچنین خودروهای سرقتی را که فاقد مدارک مالکیتی بودند تهیه و اقدام به جعل اسناد و مدارک مالکیت آنها کرده‌اند.

گروگانگیری در شیراز/ گروگان آزاد شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری، با بیان اینکه متهمان اقدام به فروش خودروها کرده بودند، گفت: عوامل کلانتری خاورشهر پس از بررسی‌های همه‌جانبه پلیسی برای شناسایی مجرم یا مجرمان با انجام اقدامات تخصصی و پلیسی هویت و مخفیگاه متهمان را به‌دست آوردند. در ادامه با به‌دست آوردن هویت متهمان و پس از تشریفات قضائی، تیم عملیات کلانتری روز گذشته در یک عملیات پلیسی و منسجم هر چهار متهم را دستگیر و به کلانتری منتقل کرد.

وی با اشاره به انجام بازرسی از مخفیگاه متهمان دستگیر شده گفت: ماموران در جریان بازرسی از مخفیگاه متهمان سه دستگاه خودرو قاچاق  به ارزش حدودی ۲۵ میلیارد ریال را که فاقد هرگونه اسناد و مدارک قانونی و گمرکی بود، کشف کردند. 

طرهانی، با اشاره به انجام بازجویی از متهمان دستگیرشده از مقر انتظامی، خاطرنشان کرد:‌ این افراد در جریان بازجویی‌های انجام شده و پس از مواجهه با ادله و مستندات پلیس به بزه ارتکابی معترف شدند. در ادامه برای هر چهار متهم پرونده‌ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده همچنان درحال انجام است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید