آتش‌سوزی مهیب یک منزل مسکونی / حال مصدومان بسیار وخیم است

کدخبر: ۶۱۳۹۳۹
اقتصادنیوز: بر اثر حادثه آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی5 نفر مصدوم شدند که حال آنها بسیار وخیم است.
آتش‌سوزی مهیب یک منزل مسکونی / حال مصدومان بسیار وخیم است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  مدیر روابط عمومی بیمارستان حکیم نیشابور گفت: حال تمامی مصدومان حادثه آتش‌سوزی یک منزل مسکونی در نیشابور بسیار وخیم است.

حسین عرب برزو خاطرنشان کرد: پس از اعلام حادثه آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی بلافاصله اورژانس بیمارستان حکیم به حال آماده‌باش در آمد.

وی عنوان کرد: متاسفانه وضعیت جسمانی ۵ مصدومی که در بیمارستان حکیم بستری هستند، اصلاً خوب نیست و کادر درمان همه در حال تلاش برای این افراد هستند.

آتش گرفتن یک اتوبوس مسافربری در اتوبان تبریز-زنجان + فیلم

مدیر روابط عمومی بیمارستان حکیم نیشابور خاطرنشان کرد: مصدومان شامل یک کودک کلاس سوم دختر، نوجوان ۱۴ یا ۱۵ ساله پسر و سه خانم هستند.

وی با بیان اینکه همه این افراد در یک منزل مسکونی بودند، اما اینکه همه از یک خانواده بوده‌اند یا نه هنوز اطلاع دقیقی در دست نداریم، اظهار کرد: این افراد که دچار سوختگی شدید شدند توسط اورژانس پیش بیمارستانی برای ادامه عملیات نجات به اورژانس بیمارستان حکیم منتقل شدند.

عرب برزو گفت: هرچند حال یکی از کودکان بسیار وخیم است و احتمال فوت وی وجود دارد، اما کادر درمان تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند و برای احیای وی ناامید نیستند.

در همین خصوص رئیس اورژانس ۱۱۵ نیشابور با بیان اینکه این حادثه ساعت ۲۲ و پنج دقیقه امشب رخ داده است، گفت: پس از اعلام حادثه بلافاصله چهار دستگاه آمبولانس اورژانس پیش بیمارستانی به صحنه حادثه اعزام شد.

جنگل‌های تنکابن مازندران طعمه حریق شد

سید حمید حسینی با بیان اینکه این حادثه ۵ مصدوم داشته که به دلیل وضعیت بسیار وخیمی که داشتند به بیمارستان حکیم اعزام شدند، خاطرنشان کرد: متأسفانه یک نفر از مصدومان این حادثه فوت شده است.

وی اظهار کرد: علت حادثه توسط نیروهای مربوطه در دست بررسی است.

آتش سوزی در یک منزل مسکونی واقع در خیابان میلاد نیشابور رخ داده و تیم های امدادرسان همچنان مشغول فعالیت و امداد رسانی هستند.

جزئیات دقیق‌تر این حادثه متعاقباً اعلام خواهد شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید