مدارس این استان‌ها ۱۴ آذرماه تعطیل یا غیرحضوری است + اسامی

کدخبر: ۶۱۳۹۵۰
اقتصادنیوز: مدارس در برخی از استان‌های کشور با توجه به آلودگی هوا در روز سه‌شنبه ۱۴ آذر ماه ۱۴۰۲ تعطیل و یا غیرحضوری شد.
مدارس این استان‌ها ۱۴ آذرماه تعطیل یا غیرحضوری است + اسامی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری آنلاین، با توجه به آلودگی هوا برخی از مدارس و مراکز آموزشی در استان‌های کشور سه‌شنبه ۱۴ آذر ماه تعطیل و یا غیر حضوری شده است.

 

فردا مدارس ابتدایی در البرز غیر حضوری است

بر اساس تصمیم کارگروه اضطرار و آلودگی هوای البرز فردا مدارس مقطع ابتدایی در ۲ شیفت صبح و عصر به استثنای طالقان بصورت غیر حضوری فعالیت خواهند کرد.


مدارس مقطع ابتدایی شهر ‌اراک ‌فردا غیرحضوری شد

با توجه به پیش‌بینی سازمان هواشناسی در خصوص پایداری آلودگی هوا و بر اساس تصمیم کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوای استان مرکزی، ‌کلاس‌های درس مقطع ابتدایی شهر اراک غیرحضوری برگزار می‌شود.


آموزش غیرحضوری مدارس و دانشگاه‌های اصفهان و برخی شهرستان‌ها در روزهای سه شنبه و چهارشنبه

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و تمامی مقاطع تحصیلی در نواحی شش گانه آموزش و پرورش اصفهان و مناطق آموزش و پرورش فلاورجان، پیربکران، نجف‌آباد، خمینی‌شهر، شاهین شهر، برخوار، مبارکه، زرین شهر و فولادشهر سه شنبه و چهارشنبه چهاردهم و پانزدهم آذرماه به صورت غیرحضوری خواهد بود.

 

مدارس تبریز و اسکو برای سومین روز پیاپی غیرحضوری است

مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی با اشاره به تداوم وضعیت پایداری هوا و افزایش غلظت آلاینده ها، گفت: فردا مدارس شهرستان‌های تبریز و اسکو در تمام مقاطع نوبت صبح و بعدازظهر غیرحضوری برگزار می‌شود.


مدارس ابتدایی سمنان هم تعطیل شد

حمیدی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: با توجه به افزایش شاخص‌های آلودگی هوا و لزوم حفظ سلامت دانش آموزان ؛ فردا سه شنبه ۱۴ آذر ماه مراکز پیش دبستانی و مدارس مقطع ابتدایی شهر سمنان تعطیل است و کلاس‌ها به صورت غیر حضوری برگزار می‌شود.


مدارس آبیک فردا غیرحضوری شد

حجت الله مددخانی فرماندار آبیک و رئیس ستاد بحران شهرستان آبیک گفت: با توجه به افزایش شاخص آلودگی هوا و بنا بر تصمیمات کمیته اضطرار مدیریت بحران شهرستان، مهد کودک ها، پیش دبستانی‌ها و کلاس‌های درس تمامی مقاطع تحصیلی تا پایان متوسطه فردا سه شنبه ۱۴ آذر در شهرستان آبیک در شیفت صبح و عصر غیر حضوری برگزار می شود.

 

آلودگی هوا، مدارس لامرد فارس را غیرحضوری کرد

فرماندار لامرد شامگاه دوشنبه اعلام کرد: با توجه به افزایش آلایندگی در سطح شهرستان و تصمیم ستاد مدیریت بحران، دانش آموزان در مقاطع کودکستان، پیش دبستانی و ابتدایی در پنج بخش مرکزی لامرد، اشکنان، علامرودشت، چاهورز و خیرگو برای روز سه شنبه ۱۴ اذرماه غیر حضوری خواهد بود.

 

دبستان‌های ۳ شهرستان خوزستان تعطیل شد

بر اساس تصمیم کارگروه اضطرار آلودگی هوا فعالیت مدارس پایه تحصیلی اول تا ششم ابتدایی در ۲ نوبت صبح و بعدازظهر شهرستان‌های اهواز، کارون و باوی روز سه شنبه ۱۴ آذرماه به صورت برخط خواهند بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید