ربودن پسر ۱۴ ساله با همدستی یک زن

کدخبر: ۶۱۷۴۳۸
اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی بم از دستگیری ۲ مرد و یک زن خبر داد که با ربودن پسری نوجوان قصد داشتند به سبب برخی اختلافات با خانواده‌اش او را از کشور خارج کنند.
ربودن پسر ۱۴ ساله با همدستی یک زن

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روزنامه ایران، سرهنگ یوسف سلیمانی فرمانده انتظامی بم در استان کرمان گفت: در پی تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه نوجوانی ۱۴ساله توسط افراد ناشناس در یکی از خیابان‌های شهر بم به صورت مسلحانه ربوده شده است، بلافاصله اقدامات اولیه آغاز و موضوع با حساسیت ویژه‌ای توسط مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی دنبال شد.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات تخصصی و شبانه‌روزی و با جمع‌آوری مدارک میدانی در نهایت متهمان این آدم‌ربایی را شناسایی و آنان را طی ۲ عملیات ضربتی در مخفیگاهشان در شهرستان دستگیر و از آنها یک قبضه سلاح جنگی کشف کردند.

فرمانده انتظامی بم با اشاره به دستگیری ۳ عامل اصلی این آدم‌ربایی که ۲ مرد و یک زن بودند، افزود: آدم‌ربایان قصد داشتند این نوجوان را به سبب برخی اختلافات با خانواده‌اش به استان سیستان و بلوچستان و سپس خارج از کشور انتقال دهند که با پشتیبانی قضایی و تلاش بی‌وقفه پلیس ناکام ماندند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی