باباوانگا، پیشگویی که همه را غافلگیر کرد/ سال 2024 منتظر این اتفاقات باشیم؟!

کدخبر: ۶۱۸۱۲۹
اقتصادنیوز:باباوانگا معروف به «نوستراداموس بالکان» ۲۶ سال پیش در سن ۸۴ سالگی درگذشت اما اعتقاد بر این بود که در پیش بینی آینده از قدرت آینده نگری برخوردار است.
باباوانگا، پیشگویی که همه را غافلگیر کرد/ سال 2024 منتظر این اتفاقات باشیم؟!

به گزارش اقتصادنیوز، باباوانگا بانوی عارف و نابینایی ساکن بلغارستان بود که به گیاه درمانی می‌پرداخت. افراد بسیاری باور داشتند او قادر است رویدادها را پیشگویی کند و از توانایی‌های فراطبیعی برخوردار بوده است.این عارف در مزرعه‌ای در مقدونیه کنونی بزرگ شد و ادعا کرد که پس از مکیده شدن در گردباد نابینا شده است. وانگا به عنوان یک پیشگوی محلی شروع به «پیش بینی» آینده کرد.

پیرزن+پیشگو

گفته شده او پیش گویی‌های مهمی از جمله درباره حادثه ۱۱ سپتامبر و حمله تروریستی به برج‌های دوقلوی نیویورک، فاجعه هسته‌ای تا سونامی خورشیدی را انجام داده بود. 

پیشگویی های پیرزن بلغاری برای سال 2024

تلاش برای ترور پوتین

بنابر گزارشات، این پیشگوی نابینا ممکن است پیش‌بینی کرده باشد که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، سال آینده ترور خواهد شد.کرملین اخیراً با انتشار بیانیه‌ای مرگ پوتین را تکذیب کرده است. همچنین، گمانه‌زنی‌ها مبنی بر ابتلای پوتین به سرطان رد شده‌اند.

افزایش حملات تروریستی در اروپا

وانگا در مورد سلاح‌های ویرانگر پیش‌بینی کرده است.او ادعا کرده که یک «کشور بزرگ» در سال آینده آزمایش سلاح‌های بیولوژیکی یا حملات نظامی را انجام خواهد داد.

بلایای طبیعی وحشتناک

وانگا پیش‌بینی کرده که تغییر مداری در زمین به وجود می‌آید که معمولاً در طی یک دوره زمانی طولانی رخ می‌دهد.اما اگر این تغییر سریع‌تر اتفاق بیفتد، ممکن است که شاهد بلایای طبیعی وحشتناک و حتی افزایش سطح تشعشعات باشیم.

بحران اقتصادی و افزایش قدرت شرق

بنابر گفته وانگا، یک بحران اقتصادی بزرگ به وجود می‌آید که بر اقتصاد جهانی در سال ۲۰۲۴ تأثیر خواهد گذاشت.او ادعا کرده که این بحران می‌تواند به دلیل عواملی مانند افزایش بدهی، تنش‌های ژئوپلیتیک و تغییر قدرت اقتصادی از غرب به شرق باشد.

حملات سایبری

هکر‌ها به زیرساخت‌های حیاتی مانند شبکه‌های برق و نیروگاه‌ها نفود می‌کنند که منجر به تهدید امنیت ملی می‌شود.

انقلاب‌های فنی

سایت History.co.uk گزارش داده که این پیشگوی نابینا، پیش‌بینی کرده که پیشرفتی بزرگ در محاسبات کوانتومی رخ خواهد داد.امروزه، محاسبات کوانتومی به سرعت در حال پیشرفت هستند و با کمک این محاسبات، می‌توان مشکلات را سریع‌تر از رایانه‌های سنتی حل کرد.اگر این پیش‌بینی درست باشد، در سال ۲۰۲۴ شاهد افزایش قدرت هوش مصنوعی خواهیم بود.

پیشرفت‌های پزشکی

این زن بلغاری نابینا، مدعی شده که در سال ۲۰۲۴ درمان‌های جدیدی برای بیماری‌های صعب‌العلاج از جمله آلزایمر و سرطان وجود خواهند داشت.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید