کمند امیر سلیمانی برای اولین بار در مورد طلاقش گفت

کدخبر: ۶۱۸۲۵۵
اقتصادنیوز : کمند امیرسلیمانی فرزند سعید امیرسلیمانی، بازیگر ایرانی برای اولین بار درباره همسرش و زندگی خصوصی اش با علی ضیا صحبت کرد.
کمند امیر سلیمانی برای اولین بار در مورد طلاقش گفت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک،کمند امیر سلیمانی بازیگر نقش فراموش نشدنی آذر در سریال پدر سالار، که به عنوان میهمان این هفته با ضیا علی ضیا حضور داشت،  برای اولین بار درمورد زندگی خصوصی خود صحبت کرد و اینگونه به برخی از شایعات مبنی بر داشتن همسری پولدار و .. خاتمه داد.

علی ضیا :تصویر من علی ضیا این بوده ، خانم کمند ازدواج کرده با یک آدم خیلی پولدار ، انتخابش این بوده که آدم پولدار رو باهاش ازدواج کنه، بعد رفتن دبی ، همه خانواده اش رو هم برده چون آدمه خیلی پولدار بوده و اون آدم ورشکست شده و چون اون آدمه ورشکست شده جدا شده و برگشتید. من اینو تصور می کردم تا به امروز و فکر می کنم تصور بخش مهمی از جامعه هم این شکلیه. .....11 ساله جدا شدید

کمند امیر سلیمانی در پاسخ:بله ؛ و اینجا اولین باره که من رسما دارم راجع به این قضیه صحبت می کنم.

علی ضیا: شوهر پولدار کردید شما؟

کمند امیر سلیمانی:نه؛ خیلی معمولی، نه بی پول و نه پولدار.باهم زندگیمون رو درست کردیم در واقع ؛ ایشون هم تلاش کرد فقط من نبودم. 5 سال از بهترین سالهای دهه سی عمرم رو هم گذاشتم و در اوج اینکه داشتم اینجا کار می کردم ، کارو ول کردم و رفتم که زندگی جدیدی بسازیم خوب اولین راهش هم این بود که توی حرفه ایشون شروع کنیم که عکاسی بود. حساب کتاب ها جور در نیومد و ... .

با توجه به این بخش کوتاه منتشر شده از این برنامه، روشن شد که کمند امیرسلیمانی برخلاف شایعات با فرد پولداری ازدواج نکرده بود و در نقطه مقابل کاملا مطابق شایعات، سالهاست از همسرش جدا شده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی