انصارالله بیانیه داد/خون یمنی‌ها رنگین‌تر نیست!

کدخبر: ۶۱۹۱۸۷
اقتصادنیوز: وزیر اطلاع‌رسانی دولت نجات ملی یمن اعلام کرد که خون مردم یمن رنگین‌تر از خون ملت فلسطین نیست.
انصارالله بیانیه داد/خون یمنی‌ها رنگین‌تر نیست!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «ضیف‌الله الشامی»، وزیر اطلاع‌رسانی دولت نجات ملی یمن اعلام کرد: بیانیه نظامی نیروهای مسلح یمن روشن بود؛ پس از شهادت نظامیان یمنی وضعیت متفاوت خواهد بود و موضع یمن تغییر نخواهد کرد و تحت تأثیر تهدیدات آمریکایی، انگلیسی و غیره قرار نخواهد گرفت.

خبر مرتبط
تایمز انگلیس فاش کرد: برنامه‌ریزی لندن برای حملاتی علیه یمنی‌ها

اقتصادنیوز: یک روزنامه معروف انگلیس افشا کرد که لندن قصد دارد با هماهنگی شرکای خود به یمن حمله کند.

وی افزود که خون مردم یمن رنگین‌تر از خون ملت فلسطین نیست و مردم و ارتش یمن تا زمان پیروزی در کنار فلسطین خواهند ماند.

یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن کمی پیشتر اعلام کرده بود که ۱۰ تن از سربازان این کشور در پی حمله آمریکا به سه قایق نیروهای یمن در دریای سرخ به شهادت رسیده و مفقود شدند.

خبر مرتبط
واکنش یمن به حمله آمریکا به قایق‌هایش/مانع انجام وظیفه یمن نمی‌شود!

اقتصادنیوز: سخنگوی نیروهای مسلح یمن در واکنش به گزارش‌ها مبنی بر حمله نیروهای آمریکایی به قایق‌های یمنی در دریای سرخ گفت که این موضوع مانع انجام وظیفه یمن نمی‌شود.وی خاطرنشان کرد: نیروهای یمنی در مقابله با هرگونه تجاوزی علیه کشور ما و مردم ما تردید نخواهند کرد. نیروهای مسلح یمن بر ممانعت از عبور تمامی کشتی‌های اسرائیلی یا کشتی‌هایی که به سمت بنادر فلسطین اشغالی حرکت می‌کنند، تاکید دارند.

پیشتر فرماندهی مرکزی آمریکا مدعی شد که در پی نزدیک شدن قایق‌های منتسب به ارتش یمن به یک کشتی در دریای سرخ، نیروهای آمریکایی مداخله کرده و تعدادی از قایق‌ها را غرق کردند.

امروز ـ یکشنبه ـ خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که ۱۰ نفر از یمنی‌ها در حمله هوایی آمریکا به قایق‌هایی که یک فروند کشتی را در دریای سرخ مورد حمله قرار داده بودند، کشته شدند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی