پیام پرمهر هومن حاجی عبداللهی برای سارق قمه کش

کدخبر: ۶۱۹۲۰۴
اقتصادنیوز : هومن حاجی عبداللهی که چند روز قبل تلفن همراهش سرقت شد با انتشار پستی در شبکه مجازی برای سارق قمه به دست پیامی جالب داشت.
پیام پرمهر هومن حاجی عبداللهی برای سارق  قمه کش

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک،هومن حاجی عبداللهی که چند روز قبل تلفن همراهش سرقت شد با انتشار پستی در شبکه مجازی برای سارق قمه به دست پیامی جالب داشت.

روز پنجشنبه هفته گذشته بود که انتشار خبر سرقت گوشی موبایل هومن حاج عبداللهی، بازیگر نقش رحمت سریال پایتخت، در صدر اخبار بازیگران قرار گرفت. حادثه ای که ای این بازیگر آن را اینگونه منتشر کرد:

امروز پنجشنبه 7 دی ماه، ساعت 9/5 صبح در روز روشن، خیابان پاسداران ساقدوش - نبش رحمانیان غربی یجوری با قمه ی نیم متری زدن تو سرم موبایلمو قاپیدن که تا 5 دقیقه چشمام جایی رو نمیدید.

خواهش میکنم مواظب خودتون باشید. دسترسی داشتم توییت هم میزدم.

و حالا بعد از گذشت 2 روز از این اتفاق، صدا پیشه پنگول برنامه رنگین کمان با پیامی که در صفحه شخصی خود منتشر کرده، برای سارق گوشی موبایلش آرزوی خیر کرد و نوشت:

امشب دارم با خودم به این فکر میکنم جوانی که دیروز با قمه زورگیری کرد و ضربه محکمی به سرم زد و موبایلمو دزدید، حتما تو کودکی پنگول رو دوست داشته و مسابقه هامم نگاه میکرده و عاشق پایتخته ولی چاره ای نداشته یا راه دیگه ای بلد نبوده. برا ی ایشون و همه ی جوانهای مملکتم طلب خیر و آرزوی سعادت دارم.

3

 

 

پربازدیدترین‌ها
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی