اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درباره انفجار تروریستی در کرمان

کدخبر: ۶۱۹۹۵۵
اقتصادنیوز: وزارت آموزش و پرورش در پی اقدام تروریستی و شهادت جمعی از هم‌وطنان گرامی در مسیر زیارت سردار دلها، بیانیه‌ای صادر کرد.
اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درباره انفجار تروریستی در کرمان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در پی اقدام تروریستی و شهادت جمعی از هم‌وطنان گرامی در مسیر زیارت سردار دلها، وزارت آموزش و پرورش بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

انالله واناالیه راجعون

دشمنان جنایتکار ملت ایران  در پی شکست سخت از مردم غیور ایران اسلامی جنایتی، ناجوانمردانه رقم زدند و انتقام شکست‌های پیاپی خود را از کودکان و زنان و مردم بی‌دفاع و مظلوم گرفتند.

این اقدام تروریستی نشان داد که  دامنه وحشت رژیم صهیونیستی و نیروهای تروریست دست پرورده‌اش از شهید قاسم سلیمانی عزیز به زائران مزار پاک او تسری یافته  است.

خانواده بزرگ فرهنگیان کشور، شهادت مظلومانه گروهی از هموطنان عزیز به ویژه جمعی از فرهنگیان و دانش‌آموزان را به پیشگاه حضرت ولی عصر ( عج)؛ ولی امر مسلمین؛ خانواده سرافراز شهدا و ملت شریف ایران، تبریک و تسلیت عرض می کند.

قطعاً، خون این زائران شهید، خانواده بزرگ آموزش و پرورش را برای تربیتِ نسل آرمانی و رهرو شهدا و حاج قاسم  سلیمانی، مصمم‌تر از پیش خواهد کرد.

پربازدیدترین‌ها
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی