ماجرای درگیری برادر یک دانش آموز متخلف رشتی به کجا رسید؟

کدخبر: ۶۲۱۴۳۷
اقتصادنیوز: برادر دانش آموز رشتی که مرتکب تخلف در امتحان مدرسه شده بود، با حضور در مدرسه، یک دانش آموز و یک معلم را با چاقو مصدوم کرد و فراری شد.
ماجرای درگیری برادر یک دانش آموز متخلف رشتی به کجا رسید؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، برادر دانش آموز رشتی که در امتحان مدرسه تخلف کرده بود با حضور در مدرسه، یک دانش آموز و یک معلم را با چاقو مضروب کرد و متواری شد.

حنظله مرزبند، مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گیلان اظهار کرد: دانش آموزی در مدرسه پسرانه شهید عالمی ناحیه ۲ رشت، که در آزمون ترم اول مرتکب تخلف شده بود از سوی معلم بازخواست شد و پس از اتمام امتحان و بازگشت به منزل، با برادر بزرگترش دوباره به مدرسه بازگشت.

خبر مرتبط
متهم را شناسایی کنید/ درخواست قوه قضائیه از مردم

اقتصادنیوز: بنا به درخواست مرجع قضایی، کسانی که متهم را مشاهده و یا اطلاعاتی از وی دارند، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

بررسی پرونده مرگ اسرار آمیز زن ۷۰ ساله‌ای که جسد وی در آپارتمانش در یکی از برج های لوکس غرب پایتخت کشف شده بود، نشان از جان باختن او به دلیل ابتلا به کرونا داشت.

وی با اشاره به جزییات درگیری بردار یک دانش آموز در مدرسه افزود: برادر دانش آموز با حضور غیرقانونی در محل امتحان دانش آموزان پایه نهم، با چاقویی که همراه داشت یک دانش آموز و یک معلم مدرسه را مجروح می‌کند و متواری می‌شود.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش گیلان ادامه داد: پس از وقوع این حادثه و با درخواست مدیر مدرسه، پلیس در مدرسه حاضر شده و پس از بررسی‌های اولیه و تهیه صورتجلسه، اقدامات لازم را برای دستگیری ضارب آغاز کرد.

مرزبند با اشاره به پیگیری‌های جدی اداره کل آموزش و پرورش برای استیفای حقوق دانش آموزان و معلمین بیان کرد: رییس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش استان به همراه مسئولان حراست و بازرسی آموزش و پرورش ناحیه دو رشت بلافاصله پس از اطلاع از وقوع حادثه در محل دبیرستان حاضر شدند و موضوع را پیگیری کردند.

وی با تاکید بر لزوم حفظ امنیت و آرامش در مدارس افزود: با توجه به اهمیت ایجاد فضایی آرام و به دور از هرگونه تنش در مدارس به ویژه در ایام امتحانات، اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان بر خود وظیفه می‌داند تا در این زمینه و همچنین استیفای حقوق معلمان و دانش آموزان و ایجاد اطمینان خاطر برای اولیای دانش آموزان، اقدامات لازم را انجام دهد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی