گرانفروشی باعث پلمب فروشگاه یک بیمارستان شد

کدخبر: ۶۲۲۲۳۵
اقتصادنیوز: شعبه سیار تعزیرات حکومتی در پی بررسی و احراز تخلفات فروشگاه یک بیمارستان، حکم پلمب آن را صادر کرد.
گرانفروشی باعث پلمب فروشگاه یک بیمارستان شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، شهرام محسنی مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: ظهر یکشنبه ۲۴ دی، وزیر دادگستری به همراه رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با حضور در مرکز ارتباطات نهاد ریاست جمهوری، پاسخگوی دغدغه ها و مسائل مردمی بودند که یکی از شهروندان در خصوص گرانفروشی در فروشگاه یک بیمارستان و عدم نظارت ها گلایه کرد.

وی با بیان اینکه مسئولیت نظارت و کشف تخلفات به عهده دستگاه های نظارتی است و تعزیرات حکومتی به عنوان حلقه آخر تنظیم بازار، وظیفه رسیدگی به تخلفات را به عهده دارد، افزود: رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با شنیدن این گلایه در تماس تلفنی به مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران دستور رسیدگی آنی صادر کرد.

محسنی اضافه کرد: تیم گشت سیار تعزیرات حکومتی تهران با حضور در فروشگاه این بیمارستان ضمن بررسی و احراز تخلفات، این غرفه را براساس مصوبه شورای عالی اقتصادی سران قوا پلمب کرد.

وی گفت: تخلفات این فروشگاه درج نکردن قیمت، گرانفروشی و رعایت نکردن دستورالعمل بهداشتی بود که فروشنده تمامی این موارد را قبول داشت و دلیل آن را تازه تحویل گرفتن غرفه و نداشتن فرصت برای محاسبه سود قانونی در فروش اقلام، اعلام کرد.

محسنی اظهار داشت: پرونده تخلف گرانفروشی در فروش کمپوت، تخم مرغ، پنیر و نوشابه تشکیل و به زودی حکم آن صادر می‌شود.

به گفته وی، در راستای حضور موثر میدانی به عنوان یکی از راهبردهای تعزیرات حکومتی، روسای گشت‌های مشترک برای مطالبه‌گری نظارت صحیح و کافی از دستگاه‌های مسئول به صورت آنی به گزارش‌ها رسیدگی می‌کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی