برنامه دیدارهای روز هفتم جام ملت‌های آسیا 2023

کدخبر: ۶۲۲۹۳۹
اقتصادنیوز: دومین روز از دیدارهای دور دوم بازی‌های مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا 2023 در حالی امروز (پنجشنبه) برگزار می‌شود که شب گذشته دیدارهای دور دوم گروه A به پایان رسید.
برنامه دیدارهای روز هفتم جام ملت‌های آسیا 2023

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، روز دوم از دیدارهای دور دوم مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ امروز (پنجشنبه) پیگیری می‌شود با دو دیدار از گروه B و یک بازی از گروه C.

دومین روز از دیدارهای دور دوم بازی‌های مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا  2023 در حالی امروز (پنجشنبه) برگزار می‌شود که شب گذشته دیدارهای دور دوم گروه A به پایان رسید.

خبر مرتبط
شکسته شدن ۲ رکورد توسط مادر و دختر تهرانی

اقتصادنیوز: ۲ بانوی رزمی‌کار توانستند رکورد مشت سرعتی کشور را جابجا کنند.

امروز تیم‌های گروه B با هم رقابت می‌کنند که در مسابقه اول، سوریه مقابل استرالیا صف‌آرایی می‌کند. سوریه در بازی نخستش توانست ازبکستان را با تساوی بدون گل متوقف کند و با یک امتیاز در رده سوم گروه B قرار بگیرد. استرالیا اما به لطف پیروزی مقابل هند، با سه امتیاز صدرنشین گروه است و قصد دارد با برد در بازی امروز صعود خود را  به دور حذفی قطعی کند.

از سوی دیگر ازبکستان که در دیدار نخست خود با تساوی بدون گل مقابل سوریه متوقف شده بود با انگیزه پیروزی پُرگل مقابل هند و جبران نتیجه بازی نخست وارد زمین مسابقه می‌شود. شاگردان کاتانتس بعد از پایان دور اول با یک امتیاز در رده دوم گروه B  قرار دارند و هند بدون امتیاز قعرنشین گروه است.

علاوه بر دو بازی یادشده امروز یک بازی هم از گروه C برگزار خواهد شد که طی آن فلسطین و امارات مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند. فلسطین که در بازی اولش مقابل ایران تن به شکست 4 بر یک داد، امروز مقابل اماراتی می‌ایستد که جام هجدهم را با برتری 3 بر یک مقابل هنگ‌کنگ آغاز کرد. امارات با پیروزی در بازی امروز زودتر از ایران صعود خود از گروه C جام ملت‌ها را قطعی خواهد کرد.

برنامه دیدارهای روز هفتم جام ملت‌های آسیا 2023 به شرح زیر است:

پنجشنبه 28 دی 1402

سوریه - استرالیا، ساعت 15:00، ورزشگاه جاسم بن حمد

هند- ازبکستان، ساعت 18:00، ورزشگاه احمدبن علی

فلسطین - امارات، ساعت 21:00، ورزشگاه الجنوب

نتایج دیدارهای روز ششم از هجدهمین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا به شرح زیر است:

گروه A:

* لبنان صفر - چین صفر

* تاجیکستان صفر - قطر یک

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی