حادثه مرگبار آفرودسواری در کرمان / سه نفر مجروح شدند

کدخبر: ۶۲۳۲۳۴
اقتصادنیوز: حادثه آفرودسواری در کرمان یک فوتی و سه مجروح برجا گذاشت.
حادثه مرگبار آفرودسواری در کرمان / سه نفر مجروح شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به حادثه واژگونی یک دستگاه خودرو آفرودسوران در عمق کویر لوت در این استان گفت: این حادثه یک کشته و سه مصدوم برجای گذاشته و امدادگران اکنون در حال امدادرسانی به حادثه دیدگان هستند.

محمد امیرخانی افزود: ۲ تیم امداد و نجات آفرود از استان کرمان که به محل حادثه رسیده اند اقدامات اولیه درمانی را انجام داده اند و امدادرسانی همچنان ادامه دارد.

خبر مرتبط
کشف جسد کودک دو ساله‌ای که از گرسنگی جان باخت

اقتصادنیوز: جسد برنسون و پدر ۶۰ ساله‌اش کنث چند روز پیش در آپارتمان‌شان در شمال غربی انگلیس کشف و بسیار واکنش‌برانگیز شد.

وی با بیان این حادثه در عمق کویر به فاصله چهارساعت با جاده کرمان - نهبندان اتفاق افتاده است، عنوان کرد: امدادگران برای امدادرسانی در این حادثه ابتدا باید تا ۱۰۰ کیلومتری این جاده پیش رفته و سپس وارد عمق کویر (خاکی) می‌شدند و چهار ساعت در این مسیر حرکت می کردند و همین امر مقداری کار امدادرسانی را با مشکل مواجه کرد.

امیرخانی با اشاره به مشارکت امدادگران جمعیت هلال احمر و پشتیبانی اورژانس و نیروی انتظامی استان‌های کرمان و خراسان جنوبی در این حادثه عنوان کرد: امدادگران پس از حضور در محل حادثه یک فوتی که در خودرو گرفتار بود را رهاسازی کرده و سه مصدوم را پس از اقدامات اولیه به بیمارستان مرکز استان کرمان انتقال می دهند.

وی گفت: طی تماس با امدادگران حاضر در محل حادثه، فرد فوتی از همان ابتدا سرصحنه جان باخته بود و هیچ علایم حیاتی ازجمله نبض نداشت.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمان ادامه داد: کنون ۲ تیم آفرود جمعیت هلال احمر استان کرمان در عمق کویر هستند و ما نیز ورودی جاده مستقر هستیم تا پیکر فوتی و نیز مصدومان این حادثه را منتقل کنیم.

وی در ادامه با اشاره به همکاری چهار تیم امدادگر از کرمان و خراسان جنوبی در این حادثه افزود: ۱۳ نیروی امدادی از پایگاه های نهبندان، شهداد و مرکز استان کرمان و همچنین یک تیم از پایگاه چاهدشتی به محل حادثه اعزام شده بودند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی