قتل به دلیل درگیری لفظی در شهرستان بهارستان

کدخبر: ۶۲۳۴۴۶
اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان از دستگیری دو برادر به اتهام قتل خبر داد.
قتل به دلیل درگیری لفظی در شهرستان بهارستان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ مجید عسکری نیا گفت: دو برادر با همکاری یک نفر دیگر در شهر گلستان در جریان یک نزاع، فردی را با سلاح سرد و چاقو به قتل رسانده و از محل متواری شده بودند، که بررسی جدی موضوع در دستورکار ماموران پلیس آگاهی شهرستان بهارستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان افزود: با توجه به حساسیت موضوع، از نخستین ساعات وقوع این قتل، دستگیری متهم با جدیت در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرارگرفت و اقدامات فنی گسترده‌ای برای شناسایی محل اختفای این دو نفر آغاز شد.

وی ادامه داد: سرانجام مخفیگاه دو برادر قاتل و همدست آن‌ها در محله حسین آباد مورد شناسایی قرار گرفت. پس از آن به سرعت هماهنگی با مقام قضایی انجام شد و این دو نفر به همراه همدستشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند. 

عسکری نیا با اشاره به انجام بازجویی از متهمان دستگیر شده، گفت: دو برادر که ۱۷ و ۲۵ سال سن داشتند، در جریان بازجویی‌ها به قتل جوان ۲۴ ساله اعتراف کرده و دلیل آن را درگیری لفظی در حین رانندگی اعلام کردند.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان تحقیقات ماموران در این خصوص ادامه دارد. متهمان دستگیر شده نیز پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی