درخواست مهم و فوری پلیس از مردم درباره بیمارستان گاندی

کدخبر: ۶۲۴۴۵۴
اقتصادنیوز: معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ از مردم خواست که از حضور در معابر منتهی به بیمارستان گاندی پرهیز کنند.
درخواست مهم و فوری پلیس از مردم درباره بیمارستان گاندی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ احسان مومنی، دراین‌باره گفت: درپی وقوع حریق گسترده در بیمارستان گاندی عوامل پلیس راهور در معابر منتهی به این بیمارستان در خیابان گاندی و خیابان ولیعصر در محدوده توانیر اعزام شده و نسبت به مدیریت ترافیک اقدام کردند.

خبر مرتبط
نخستین تصاویر از انتقال بیماران در پی آتش سوزی بیمارستان گاندی+ عکس

اقتصادنیوز: تصاویری از مراحل انتقال بیماران از بیمارستان گاندی در پی وقوع آتش سوزی که ساعاتی پیش رخ داده است در ادامه مشاهده کنید.

وی با بیان اینکه محدودیت های ترافیکی در اطراف بیمارستان گاندی اجرا شده است، گفت: در همین راستا در مسیر جنوب به شمال خیابان ولیعصر از تقاطع بهشتی تا میدان ونک محدودیت تردد اجرا شدند. همچنین در مسیر شمال به جنوب خط ویژه اتوبوس بی‌آرتی از میدان ونک نیز محدودیت ایجاد شده است.

معاون عملیات پلیس راهور با بیان اینکه در مسیر شمال به جنوب خیابان گاندی از خیابان دوم جنوبی نیز  ممنوعیت تردد ایجاد شده است، گفت: در مسیر جنوب به شمال خیابان گاندی از میدان آرژانتین هم ممنوعیت تردد اعمال شده است.

خبر مرتبط
آخرین خبرها از آتش‌سوزی بیمارستان گاندی/ بیماران در حال خروج هستند+ فیلم

اقتصادنیوز: طبق آنچه از شواهد پیداست، آتش سوزی در بیمارستان گاندی از طبقه چهارم به بالا رخ داده است و بیماران هم در حال تخلیه بیمارستان هستند.

مومنی از شهروندان خواست که از تردد غیرضروری و تجمع در اطراف محل حادثه و معابر پیرامونی آن خودداری کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی