مدارس این دو بخش در کوهرنگ غیرحضوری شدند

کدخبر: ۶۲۴۸۰۰
فرمانداری شهرستان کوهرنگ از غیرحضوری شدن مدارس بخش بازفت و صمصامی در روز یکشنبه هشتم بهمن ماه خبر داد.
مدارس این دو بخش در کوهرنگ غیرحضوری شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، 

 در اطلاعیه شنبه شب در خصوص وضعیت فعالیت‌ آموزشی مدارس و ادارات در روز یکشنبه آمده است: به اطلاع دانش‌آموزان، اولیا و فرهنگیان می‌رساند با توجه به بارش برف، لغزندگی معابر و یخ‌بندان، روز یکشنبه هشتم بهمن‌ماه فعالیت آموزشی مدارس شهرستان کوهرنگ در بخش صمصامی و بازفت در بستر فضای مجازی شاد ادامه می‌یابد.

در این اطلاعیه آمده است: مدارس بخش مرکزی نیز در بستر فضای مجازی شاد برگزار می‌شود.

به گفته فرماندار کوهرنگ، آغاز به کار ادارات شهرستان روز یکشنبه از ساعت ۹صبح است.

تاخیر در فعالیت کاری ادارات فارسان

فرماندار شهرستان فارسان نیز گفت: با توجه به لغزندگی معابر، فعالیت ادارات این شهرستان در روز یکشنبه از ساعت ۹صبح آغاز می‌شود.

هادی صالحی افزود: روند آموزشی فعالیت مقاطع تحصیلی نیز ساعت ۹ صبح است که اطلاعات تکمیلی از طریق اداره آموزش پرورش اعلام خواهد شد.

مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به بارش‌های جاری در استان گفت: هم‌اکنون ارتفاع برف در کوهرنگ به ۴۵ سانتیمتر رسیده است.

مهران چراغ‌پور شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه تقریبا در همه شهرستان های استان بارش ها به صورت برف و باران رخ داده است، تاکید کرد: به‌دنبال فعالیت این سامانه بارشی میزان بارندگی در شهرکرد ۱۸.۳ میلیمتر، در بروجن ۱۲.۶ میلیمتر، در لردگان ۳۹.۴ میلیمتر ثبت شد.

به گفته وی، بیشترین این بارندگی ها و بارش باران به میزان ۶۶.۹ در بازفت شهرستان کوهرنگ و نیز ۵۰ میلیمتر در دوآب‌صمصامی کوهرنگ و کمترین آن با ۱۱.۲ میلیمتر در ایلبگی شهرستان سامان و ۱۵ میلیمتر در بن ثبت شده است. به گزارش ایرنا، کوهرنگ در ۸۰ کیلومتری و فارسان در ۳۵ کیلومتری مرکز استان قرار دارند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی