طراحی تصادف ساختگی پس از قتل شوهر/ پای ارتباط با یک مرد غریبه در میان بود!

کدخبر: ۶۲۴۸۰۳
خرداد سال‌جاری واژگونی منجر به آتش‌سوزی یک دستگاه خودرو پراید در یکی از محورهای مواصلاتی استان فارس و مرگ راننده به پلیس گزارش شد اما در بررسی صحنه توسط کارشناسان خبره تصادفات، واژگونی خودرو مشکوک اعلام شد.
 طراحی تصادف ساختگی پس از قتل شوهر/ پای ارتباط با یک مرد غریبه در میان بود!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روزنامه ایران،سرهنگ فرهاد آراوند فرمانده انتظامی شهرستان فسا گفت:  در استعلام از شماره پلاک خودرو، هویت راننده که مردی 38 ساله بود، مشخص و محل سکونت وی در شهرستان فسا شناسایی شد.

بنابراین با دستور مرجع قضایی استان فارس، پرونده برای سیر مراحل قانونی به شهرستان فسا تحویل و به دلیل احتمال قتل عمد با برنامه‌ریزی دقیق، برای رسیدگی به پلیس آگاهی ارجاع داده شد.

وی با بیان اینکه مأموران پلیس تحقیقات ویژه خود را در این خصوص آغاز کردند، تصریح کرد: با اقدامات فنی و پلیسی، کارآگاهان پلیس به همسر 26 ساله این مرد مشکوک شدند و در ادامه مشخص شد آنها با هم اختلافاتی نیز داشته‌اند.

بدین ترتیب پلیس همسر مقتول را تحت نظر قرار داده و به ارتباط وی با یک مرد 40 ساله پی بردند. کارآگاهان در ادامه با هماهنگی مقام قضایی، هر دو نفر را دستگیر کردند و در تحقیقات تخصصی پلیس، آنها به قتل راننده خودرو پراید با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

وی گفت: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که مرد غریبه با هماهنگی همسر مقتول، شوهرش را خفه کرده و سپس جسد را در خودرو پراید مقتول گذاشته و با ایجاد یک تصادف ساختگی (واژگونی خودرو پراید)، نقشه شوم خود را عملی کرده‌اند.

 

 

پربازدیدترین‌ها
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی