خبر مهم شورای ائتلاف درباره سند فرآیند انتخاب کاندیداهای اصولگرا

کدخبر: ۶۲۴۹۵۱
اقتصادنیوز: سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: در جلسه مورخ ۷ بهمن‌ماه شورای مرکزی، این سند با رأی اکثریت اعضای حقیقی و حقوقی تصویب شد.
خبر مهم شورای ائتلاف درباره سند فرآیند انتخاب کاندیداهای اصولگرا

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، امیرابراهیم رسولی، سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، با اعلام خبر تصویب سند فرآیند انتخاب کاندیداها برای حضور در لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهر تهران، گفت: در جلسه مورخ ۷ بهمن‌ماه شورای مرکزی، این سند با رأی اکثریت اعضای حقیقی و حقوقی تصویب شد.

خبر مرتبط
سکوت حدادعادل شکست/ تبعیض میان نماینده‌های شورای ائتلاف و کاندیداهای جدید؟

اقتصادنیوز: رئیس شورای ائتلاف گفت: ما در تشکیل مجلس دوازدهم فرقی بین نمایندگان موجود و داوطلبان جدید نگذاشته‌ایم. یعنی کسی به اعتبار اینکه نماینده مجلس فعلی است، از ارزیابی معاف نمی‌شود.

رسولی در تشریح جزئیات این خبر، گفت: از میان کاندیداهایی که از حوزه انتخابیه تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس در سایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ثبت‌نام کرده و یا از طرق مختلف رزومه خود را به اطلاع دبیرخانه شورای ائتلاف رساندند بررسی اولیه صورت گرفت و یک‌هزار و ۶۷ نفر برای شرکت در مرحله نهایی با توجه به سوابق و تخصصی که دارند دعوت به جلسه حضوری خواهند شد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، گفت: در این مرحله توانایی، تخصص و کارآمدی افراد توسط اعضای هیأت مرکزی کانون‌های تخصصی شورای ائتلاف بررسی شده و پرونده اطلاعات ۲۰ درصد اول داوطلبانی که بالاترین امتیاز را از میان سایرین در کمیسیون‌های تخصصی به‌دست آورند، برای بررسی نهایی به شورای انتخاب شورای ائتلاف که متشکل از اعضای شورای مرکزی و همچنین چهره‌های شاخص فرهنگی، سیاسی و اجتماعی است سپرده خواهد شد.

خبر مرتبط
رونمایی حداد عادل از اهداف شورای ائتلاف/به‌ وجود آمدن مجلس انقلابی و کارآمد

اقتصادنیوز: رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: ما در شورای ائتلاف دو هدف را در پیش داریم و آن هم افزایش مشارکت و دوم به‌وجود آمدن یک مجلس انقلابی و کارآمد است.

وی در پایان اعلام کرد با توجه به لزوم رعایت عدالت میان کاندیداها و نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی، حضور کاندیداهایی که هم‌اکنون در شورای مرکزی ائتلاف حضور دارند، در جلسات شورای انتخاب شورای ائتلاف ممنوع خواهد بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی