هجوم عراقی‌ها به اینستاگرام علیرضا فغانی/ فغانی کامنت ها را بست+ عکس

کدخبر: ۶۲۵۲۷۷
اقتصادینوز: هواداران فوتبال عراق علیرضا فغانی را مقصر شکست و حذف تیمشان در آسیا می‌دانند و برای اعتراض به صفحه اینستاگرام لو هجوم بردند.
هجوم عراقی‌ها به اینستاگرام علیرضا فغانی/ فغانی کامنت ها را بست+ عکس

به کگزارش اقتصادنیوز به نقل از ورزش سه،  تصمیم علیرضا فغانی برای اخراج ایمن حسین در دیدار حساس مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا مقابل اردن با واکنش شدید هواداران فوتبال عراق روبه‌رو شده و آن‌ها به صفحه اینستاگرام این داور ایرانی هجوم بردند.

 

هواداران فوتبال عراق در شرایطی که تیمشان در لحظات پایانی با دریافت دو گل در وقت‌های تلف شده پیروزی دو بر یک مقابل اردن را با شکست سه بر دو تغییر داد، به صفحه اینستاگرام علیرضا فغانی حمله کردند و تا این لحظه بیش از ۲۰۰ هزار کامنت در آخرین پست او به ثبت رسیده است.

علیرضا فغانی که نماینده داوری فدراسیون فوتبال استرالیا در جام ملت‌هاست، پس از پایان بازی هم توضیحات مربوطه خود را به سرمربی عراق درباره دلیل اخراج ایمن حسین پس از شادی گل مقابل اردن ارائه داده، ولی باید حالا پاسخگوی تماشاگران عراقی هم باشد.

علیرضا فغانی بلافاصله پس از پایان بازی عراق و اردن و مراجعه به رختکن، آخرین پست اینستاگرام خود را آرشیو کرد تا از فحاشی‌ها در امان بماند.فغانی با آرشیو کردن پست‌های آخرش که نسبت به آن فحاشی شده بود، درج کامنت در اینستاگرام خود را برای کاربران محدود کرده و فقط آن‌هایی می‌توانند برای پست‌های این داور کامنت بگذارند که فغانی آن‌ها را فالو کرده باشد.

حمله همه جانبه عراقی‌ها به اینستاگرام علیرضا فغانی

حمله همه جانبه عراقی‌ها به اینستاگرام علیرضا فغانی

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی