11 حمله آمریکا و انگلیس به یمن در ساعات اخیر

کدخبر: ۶۲۵۷۶۳
اقتصادنیوز: متجاوزان آمریکایی - انگلیسی طی ساعات اخیر، 11 حمله علیه شمال و غرب یمن انجام دادند.
11 حمله آمریکا و انگلیس به یمن در ساعات اخیر

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، شبکه المیادین امروز (پنجشنبه، ۱ فوریه) به نقل از منابع آگاه نظامی گزارش داد که متجاوزان آمریکایی-انگلیسی طی ساعات گذشته ۱۱ حمله به استان‌های صعده و الحدیده در شمال و غرب یمن انجام دادند.

بر اساس این گزارش، ائتلاف آمریکایی - انگلیسی طی ساعات اخیر، ۹ حمله به منطقه الجبنه در شمال شهر ساحلی الحدیده در دریای سرخ  و دو حمله نیز علیه صعده انجام داده است. 

خبر مرتبط
حمله یمن به یک کشتی آمریکایی در دریای سرخ

اقتصادنیوز: سخنگوی نیروهای مسلح یمن چهارشنبه شب تأیید کرد که نیروهای این کشور یک کشتی تجاری آمریکایی به مقصد بنادر فلسطین اشغالی را در دریای سرخ هدف قرار دادند.

هنوز جزئیات بیشتری از این حملات از سوی منابع رسمی در یمن اعلام نشده است.

خبرگزاری فرانسه بامداد امروز به نقل از شرکت امنیت دریایی گزارش داده بود که یک کشتی تجاری آمریکایی در آب‌های نزدیک یمن هدف اصابت مستقیم موشک قرار گرفته است.

نیروهای مسلح یمن به دنبال تشدید حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه به هیچ کشتی مرتبط با این رژیم و کشتی‌هایی که مقصد آن‌ها فلسطین اشغالی است، اجازه عبور از دریای سرخ و تنگه باب‌المندب را نداده‌اند. آمریکا هم در ادامه حمایت‌های خود از تل‌آویو، پس از شدت گرفتن عملیات‌های یمن علیه کشتی‌‌های صهیونیستی، ائتلافی را برای مقابله با نیروهای مسلح یمن تشکیل داد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی